Ünlü şarkıcı Demet Akalın'ın kızı Hira, "Uzunmakarna" ismiyle popüler olan TikTok ünlüsü Özgür Balakar'ın canlı yayınına katılarak 7 bin TL göndermişti. Canlı yayına atılarak para TikTok fenomenine para gönderen Hira, bu işlem için annesi Demet Akalın'ın

Teşkilat'a Yeni Gelen Oyuncu Tüm Dengeyi Bozdu! Murat Yıldırım Dayanamayıp Diziden Ayrılabilir! Teşkilat'a Yeni Gelen Oyuncu Tüm Dengeyi Bozdu! Murat Yıldırım Dayanamayıp Diziden Ayrılabilir!
Ünlü şarkıcı Demet Akalın'ın kızı Hira, "Uzunmakarna" ismiyle popüler olan TikTok ünlüsü Özgür Balakar'ın canlı yayınına katılarak 7 bin TL göndermişti. Canlı yayına atılarak para TikTok fenomenine para gönderen Hira, bu işlem için annesi Demet Akalın'ın kredi kartını kullanmıştı. Durumu fark edince küplere binen Demet Akalın, bunun büyük bir sahtekarlık olduğunu dile getirmişti. Anne ve babaların son derece dikkatli olması gerektiğini kaydeden Akalın, hesabından sürekli para çekildiğini kaydetmişti. Ünlü şarkıcı bunun resmen bir soygunculuk olduğunu dile getirmişti.


Cem Yılmaz: "Benimki biraz daha zeki, daha az para kaptırdı"


Demet Akalın'ın kızı Hira'nın TikTok fenomeni Özgür Balakar'a canlı yayında 7 bin TL göndermesi sosyal medyanın da diline dolandı. Konuyla ilgili Twitter'da uzun tartışmalar yaşandı. Demet Akalın'ın kızı Hira'nın, annesinin 7 bin TL'sini canlı yayında yollamasına yorum yapan isimlerden biri de ünlü komedyen Cem Yılmaz oldu. Başarılı komedyen Yılmaz, kendi oğlu Kemal'in de 2-3 yıl önce 6 bin TL kaybettiği hatırlattı. Yılmaz, "En azından biraz daha zeki, az kaybettirmiş" diyerek Demet Akalın'a esprili bir dille dokundurdu.


Demet Akalın: "Onun kadar param yok ama daha merhametliyim"


Cem Yılmaz'ın bu ifadelerinin bir takipçisi tarafından kendisine iletilmesi üzerine Demet Akalın'dan sert bir yanıt geldi. Paranın gönderildiği yayıncının 7 bin TL'yi çoktan geri gönderildiğini hatırlatan Akalın, gelen parayla oyuncaklar aldığını ve bu oyuncakları Doğu illerindeki fakir çocuklara yolladığını belirtti. Bütün çocukların anne ve babalarının paralarını güzel şekilde yemesi için dua ettiğini söyleyen Akalın, komedyen Yılmaz'a sitem etti. Ünlü şarkıcı Akalın, Cem Yılmaz'a yönelik, "Ondan daha zengin değilim ama daha merhametli olduğum kesin! Kızımsa saf! Onun oğlu bilerek almış, Hira gül göndermiş arada fark var" ifadelerini kullandı.