Türkiye’nin en popüler kadın oyuncuları listesinin zirvesine demir atan Hande Erçel tahtından indi! Sosyal medya araştırma sonuçlarına göre Hande Erçel, Demet Özdemir ve Afra Saraçoğlu’nun önüne yeni bir isim geçti. İşte detaylar…

Sosyal medya platformlarının hayatımızın merkezine oturması ile birlikte yepyeni bir dünyanın kapıları aralandı. Anaakım medyanın yerine geçen sosyal medya oyunculuk sektöründe yer alan ünlü isimlerin kariyerlerini de doğrudan etkiliyor. Türkiye’de son yılların en popüler kadın oyuncusu konumunda Hande Erçel yer alıyordu. Hande Erçel’in hemen ardından ise Demet Özdemir geliyordu. Hande Erçel halen sosyal medyada en çok takipçiye sahip Türk oyuncu olsa da popülerlik yarışında tahtını rakibine kaptırdı. Hande Erçel’in eski partneri ve sevgilisi Kerem Bürsin’in yeni partneri Hafsanur Sancaktutan en popüler kadın oyuncu listesinin zirvesine yerleşti.

kerem-b-rsin-hola-plus.jpg

oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım

Kerem Bürsin Dokunuşu

Yaz sezonunun iddialı projeleri arasında yer alan Ya Çok Seversen dizisinde Kerem Bürsin’in partneri olarak karşımıza çıkan Hafsanur Sancaktutan en popüler kadın oyuncu oldu. Sosyal medya şirketleri tarafından yapılan Ağustos ayı popülerlik araştırmasına göre Hafsanur Sancaktutan ile ilgili paylaşımlar rekor seviyeye ulaştı. Ya Çok Seversen dizisi reyting oranlarında istediği başarıyı yakalayamamış olsa da Hafsanur Sancaktutan’ın popülerliği yükseldi. Kerem Bürsin’in dokunuşu yıldızının parlamasını sağladı. Hafsanur Sancaktutan, Hande Erçel ile sürekli kıyaslandığı için ön plana çıkmıştı. Ya Çok Seversen dizisinin 20 ülkeye satışı gerçekleşti. Güzel oyuncunun yurt dışındaki hayran sayısı da her geçen gün artmaya devam ediyor.

1472977

Demet Özdemir 3’ncü Sıraya Geriledi

En popüler kadın oyuncular listesinde uzun süredir birinci ve ikinci sırada değişiklik yaşanmıyordu. Hande Erçel’in 2’nci sıraya düşmesi Demet Özdemir’in de gerilemesine neden oldu. Güzel oyuncu yaz tatili boyunca birbirinden renkli ve eğlenceli fotoğraflarını sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmıştı. Yunanistan’da tatil yapan Demet Özdemir’in sosyal medya etkileşimlerindeki düşüşün nedeni göz önünde olmamasına bağlandı. Hande Erçel ise aşk hayatıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Hakan Sabancı ile aşk yaşayan güzel oyuncu; aynı zamanda İki Yabancı dizisinde de başrol olarak karşımıza çıkacak.