Program içeriklerinden en çok merak edilenlerin başında şüphesiz olarak sahte gelinler gelmektedir. Ülkenin farklı yerlerinden farklı kişileri dolandıran gelinler hakkında araştırma devam etmektedir.

Zeyinyağına dev zam kapıda! Fiyatlar yükselmeden stoklayın… Zeyinyağına dev zam kapıda! Fiyatlar yükselmeden stoklayın…
Program içeriklerinden en çok merak edilenlerin başında şüphesiz olarak sahte gelinler gelmektedir. Ülkenin farklı yerlerinden farklı kişileri dolandıran gelinler hakkında araştırma devam etmektedir. Son bölüme konuk olan yeni isim izleyenlerin hayretler içerisinde kalmasına neden olmuştur.

Dolandırılan damatlar tarafından yapılan başvurular program tarafından değerlendirilerek içeriklere dahil edilmektedir. Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme son bölümünde 720 bin TL dolandırılan damat adayı şoke etmiştir. İsminin Emine olduğu zannedilen genç kadınla evlilik hayalleri kuran genç adam milyonlarca TL borçla baş başa kalmıştır.

Genç kadın sözden sonra adeta ortadan kaybolmuştur. Genç adam kendi çabaları ile arama yapmasına karşın bir şey elde edememiştir. Yapılan röportajda tek mağdurun kendi olmadığının da altını çizmiştir. Emine bu zamana kadar pek çok farklı yerde dolandırıcılık yapmıştır. Peki damat adayının zararı giderilebilecek mi? Emine bulunacak mı? Bu tür soruların tamamının yanıtı canlı yayında profesyonel bir ekiple aranmaktadır.

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme Son Bölüm Konuları


Merakla beklenen Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme canlı yayında konular sahte gelinlerle sınırlı değildir. Dilara ve Emrah da son dakika gelişmelerle gündemdeki yerini almıştır. Anne ve babası tarafından aranan Dilara canlı yayında yapmış olduğu açıklamalarla gündem yaratmıştır.

Dilara’nın ailesi kızlarının yanlarında istemektedir. Canlı yayına katılan Dilara ise ailesinin yanına dönmeyi kesinlikle reddetmiştir. Emrah’ı sevdiğini ve evleneceklerinin altını çizmiştir. Bu da günlerdir merak edilen Emrah’ın Dilara’yı zorla tuttuğu iddialarının sonlanmasına neden olmuştur. Ancak olay halen sonlanmamıştır. Zira genç kızın adeta beyninin yıkandığı düşünülmektedir. Emrah’ın ailesi ile birlikte yaşayan ikili hakkında uzman görüşleri eşliğinde canlı yayında konuşulmaktadır.

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme canlı izleyerek bahsedilen konuların son gelişmelerini yakalayabilirsiniz. Canlı yayın Show TV ekranlarında hafta içi günlerinde yayınlanmaktadır. Yayın saati ise uzun zamandan bu yana 15:15 şeklindedir. Program her yeni bölümünde farklı konularla devam etmektedir. Özellikle kadın ve çocukların kaybolması üzerinde ciddiyetle durulmaktadır. Bu sayede kayıpların kısa süre içerisinde bulunması sağlanmaktadır.

Canlı yayınları kaçıranlar için de farklı çözüm önerileri yok değildir. Siz de farklı nedenler yüzünden televizyon başına geçemeyenlerdenseniz programı sonradan seyredebilirsiniz. Sosyal medya özellikle programın belli kesitlerini yayınlanmaktadır. Kesitler halinde sunum yapıldığından en önemli kısımlar herkes tarafından erişilebilir hale getirilmiştir. Video paylaşım siteleri bu alanda ilk akla gelen platformlar olarak nitelendirilmektedir.

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 24 Şubat 2021


Yenilenen içerikleri ile merak uyandıran Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 24 Şubat televizyon canlı yayınından hemen sonra internete düşmektedir. Programın resmi sosyal medya hesapları bulunmaktadır. Bu sayede programı kaçıranlar Youtube üzerinden kesintisiz şekilde bölümlere erişim sağlayabilmektedir. Bölüm yayınları bir bütün halinde verilmektedir. Premium üye olanlar bu sayede tüm bölümü reklamsız şekilde seyredebilmektedir. Böylelikle program normalden daha kısa sürede tamamlanmaktadır.

Video paylaşım platformlarında sad3ce tüm bölüm artıları da bulunmamaktadır. Siz de küçük bir ziyaret yaparak önemli konular hakkındaki kolajlara erişim sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde kişilerle yapılan özel röportajlara da aynı kısımdan erişim mümkündür. Tüm bölümler link halinde farklı platformlardan da erişime açılmaktadır.