Darüşşafaka Basketbol ile Fenerbahçe Beko basket maçında oyuncular arasında gergin anlar yaşandı!

Bugün gerçekleşen Darüşşafaka Basketbol ile Fenerbahçe Beko mücadelesinde oyuncular Doğuş Özdemiroğlu ve Jan Vesely arasındaki gerginlik sosyal medyaya taşındı!

Basketbolda gergin hava bu sefer Darüşşafaka ile Fenerbahçe arasında yaşandı. Önce Galatasaray ile Anadolu Efes arasındaki gerginlik şimdi de Fenerbahçe ile Darrüşafaka arasında gerginlik!

Bu hafta basket sahasında gergin bir hafta oluyor. Önce Euroleague şampiyonu Anadolu Efes ile Galatasaray arasında yaşanmıştı. İkinci maçta Galatasaray Başkanı Burak Elmas için salonda yer ayrılmamış ve Elmas maçı etrk etmişti. Ardından Ergin Ataman bir grup sözde Galasatasaray taraftarının kendisini otoparkta provoke etmeye çalıştığını "Birileri bir şey yapmaya çalışıyor" diyerek anlatmıştı.

Medyada yer alan iddialara göre Acun Ilıcalı, bir kez daha kulüp satın alacak Medyada yer alan iddialara göre Acun Ilıcalı, bir kez daha kulüp satın alacak

Bugün de Darüşşafaka Basketbol ile Fenerbahçe Beko maçında gergin anlar yaşandı. Darüşşafaka Basketbol'dan Doğuş Özdemiroğlu ile Fenerbahçe'den Jan Vesely birbirine girdi. 

Darüşşafaka - Fenerbahçe maçının ikinci çeyreğinde Doğuş Özdemiroğlu, Jan Vesely ile yerde girdiği top kapma mücadelesinde gergin anlar yaşadı.

Olay sonrası Twitter'da Doğuş Özdemiroğlu TT olurken taraftarlar da sosyal medyada birbirlerine girdi.

Doğuş Özdemiroğlu geçtiğimiz haftalarda oyuncu Biran Damla Yılmaz ile yaşadığı aşk ile magazin de gündem olmuştu.