Bayern Münih Teknik Direktörü Julian Nagelsmann’ın muhabirle olan ilişkisi dünya basınında manşet oldu.

Almanya, Bayern Münih Teknik Direktörü Julian Nagelsmann'ın 15 yıllık eşiyle ayrıldıktan sonra bir spor muhabiriyle aşk yaşadığı dedikodusu dünya magazinini ve spor dünyasını sallandı.

Dünya son iki yıldır Bayern Münih’le ilgili haberler ve özel röportajlar yaparak adını duyuran muhabiri konuşuyor.

Emekliye DEV PROMOSYON müjdesi son dakika geldi! SSK, BAĞ-KUR'lunun hesabına REKOR ödeme Emekliye DEV PROMOSYON müjdesi son dakika geldi! SSK, BAĞ-KUR'lunun hesabına REKOR ödeme

Almanya’nın en tirajlı gazetelerinden olan Bild’in muhabiri Lena Wurzenberger’in, Bayern Münih Teknik Direktörü Julian Nagelsmann ile birlikte olduğu ortaya çıktı.

Bayern Münih'in yeni teknik direktörü Julian Nagelsmann oldu! - SPOR - haberi bizden alın...

Bild’in muhabiri Lena Wurzenberger’in son dönemde Bayern’deki birçok futbolcuyla sayısız röportaj yaptığı ve son olarak Liverpool’dan transfer edilen Sadio Mane'un da ilk olarak Bild’e röportaj vermesi ortaya çıkan aşkın da "skandal" olarak yorumlanmasına sebep oldu.

Lena Wurzenberger'in Nagelsmann ile yaşadığı ilişkinin ortaya çıkmasından sonra ise Bild başarılı gazeteciyi Bayern Münih sorumluluğundan aldı.

Bayern Münih Teknik Direktörü Nagelsmann’ın, Wurzenberger ile Ibiza’da bir yatta tatil yaparken çekilen fotoğrafları gündeme bomba gibi düştü.

Lena Wurzenberger Alter - ViralInvent

30 yaşındaki Lena Wurzenberger Bild gazetesinde Bayern Münih’le ilgili haberlerden sorumluydu. Ancak ortaya çıkan haberler sonrası Wurzenberger, özel ve profesyonel hayatı arasında çıkar çatışmasını önlemek için Bayern’deki görevinden uzaklaştırıldı.

Bu arada çıkan haberler sonrası Nagelsmann’ın, Wurzenberger ile ilişkisinin ‘ciddi’ olduğu ve Bayern Münih kulübünün de bu birlikteliğe dair bilgilendirildiği açıklandı.