ATV’nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz final haberleri ile izleyicilerin üzdü. Oktay Kaynarca final dedi, dizinin yönetmeni Onur Tan umut verdi.

ATV ekranlarında salı akşamları yayınlanan 6 yıldan bu yana reytinglerde rekor kırmaya devam eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi final haberleri ile izleyicilerini bir hayli üzdü. Geçtiğimiz hafta yeni sezonu başlaması beklenen ancak son anda yayından kaldırılan dizinin yeni bölümü merakla bekleniyordu. Fakat yapım şirketi ve kanalar arasında yaşanan anlaşmazlık nedeniyle dizinin yayından kaldırılacağı iddiaları da gündeme bomba gibi düşmüştü. EDHO hayranları dizinin başka bir kanalda devam etmesini istese de bugün Oktay Kaynarca kötü haberi verdi. Oktay Kaynarca dizi final yapacak dedi ancak dizinin yönetmeni Onur Tan yaptığı paylaşımla beklemede kalın mesajı verdi. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz final mi, değil mi? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 200. Bölüm yayınlanacak mı?

ATV’de başrollerinde Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba ve Yunus Emre Yıldırımer gibi isimlerin rol aldığı yeni sezona bomba gibi giriş yapması beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 200. Bölüm geçtiğimiz hafta son dakika kararı ile yayından kaldırılmıştı. Uzun zamandan beri dizinin yeni sezonuna bağışlamasını bekleyen hayranları ise büyük bir hayal kırıklığı yaşamış sosyal medya üzerinden de tepkilerini dile getirmişti. Çok geçmeden kanal ve yapımcı arasında bir sorun olduğu ortaya çıkarken dizinin yayından kaldırılacağı iddiaları da gündeme bomba gibi düşmüştü. EDHO hayranları büyük bir umutla dizinin başka kanalda ya da ATV’de devam etmesini bekliyordun. Ancak dizide Hızır Reis karakterine hayat veren Oktay Kaynarca bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla hayranlarına teşekkür ederek veda etti. Oktay Kaynarca'nın bu paylaşımı EDHO final yapıyor iddialarını gündeme getirirken dizinin yönetmeni Onur Tan ise yaptığı paylaşımla izleyicileri umut verdi. Peki EDHO final mi, değil mi?

Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi! Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi!

edhonun-yonetmeni-onur-tan-umut-verdi-eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-final-mi-degil-mi-beklemede-1

OKTAY KAYNARCA VEDA ETTİ, ONUR TAN DEVAM DEDİ

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 200. bölüm geçtiğimiz hafta salı günü izleyici karşısına çıkacaktı. Ancak son dakika alınan bir kararla ATV dizi yayınlamaktan vazgeçti yerine yerli film yayınlandı. İzleyiciler ne olduğunu anlamaya çalışırken de kanal ve yapımcı arasında kriz olduğu ortaya çıktı. Yaklaşık bir haftadan bu yana da sorunun çözülmesi bekleniyordu ancak bugün dizinin başrol oyuncularından Oktay Kaynarca yaptığı paylaşımla final iddialarını güçlendirdi.

Sosyal medya hesabından bir veda notu paylaşan Oktay Kaynarca, hayranlarına teşekkür etti. Oktay Kaynarca'nın hemen ardından aynı posta paylaşan dizinin yönetmeni Onur Tan ise, “Reisin Bu eli bir vedaya değil ancak yeni bir merhabaya kalkar. Ben biliyorum, bana güvenin, beklemede kalın” notunu düştü. Onur Tan'ın bu paylaşımı izleyicileri umutlandırsa da kısa süre sonra ünlü yönetmenden de bir veda paylaşımı geldi.

edhonun-yonetmeni-onur-tan-umut-verdi-eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-final-mi-degil-mi-beklemede-2

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ FİNAL Mİ, DEĞİL Mİ?

EDHO final iddiaları sosyal medyada dolarsa da şu ana kadar ne kanaldan ne de yapım şirketinden bu iddialar doğrulanmadı. İzleyiciler sosyal medyadan tepkilerini Göstermeye ve isyan etmeye devam ediyor. Gazeteci Birsen Altuntaş ise yaptığı paylaşımda ATV den bir adım atmasının beklendiğini söyledi. Uzun yıllardan beri ekranlarda olan ve reyting rekorları kıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bir kanalla anlaşması zor gibi görünse de ATV’de yeniden devam edebilir.