Emekli olan milyonlarca vatandaşımız için maaşa ek paralar verilmeye devam ediyor. Son olarak promosyon ödemeleri rahat nefes aldırıyor

ATM yolu ile çekebilecekler... Emekliler bile buna şaştı kaldı! Promosyon 16.000 TL oldu! Dünya çapında yaşanan değişimler sonucu Türkiye’de de birçok ekonomik ve toplumsal sorun yaşandı. Bu sorunların başında her aileyi ve bireyi direkt olarak etkileyen pahalılık gelmektedir.

Pandemi dönemini atlatmayı başaran vatandaşlar bu seferde pahalılık canavarı ile baş etmeye çalışarak yaşamlarını sürdürmeye çalışmaktalar. Bu dönemi en az zararla atlatmak isteyen devlet halkın maddi olarak yanında olmaya devam ediyor.

Emekliye İkramiye Zammı Ve Promosyon Müjdesi

Çıkış yolu aramayı bırakıp günü kurtarma yolları araştırır duruma gelen emekliler, bankaların verdiği promosyonları en iyi şekilde değerlendirme yoluna gittiler. Ancak son iki ayda aldıkları promosyon en yüksek miktar 7250 TL idi ve kısa sürede bu miktar eridi gitti.

Yapı Kredi Bankası banka hesabı olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde 50.000 TL ödeme verilecek Yapı Kredi Bankası banka hesabı olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde 50.000 TL ödeme verilecek

Yapılan yeni açıklama ile bazı sorunlarını çözme olanağını emekliler sevinç ile karşıladılar. Yeni zam duyurusuna göre çok kısa bir süre sonra tüm emekliler çok rahat bir şekilde paralarını ATM yolu ile çekebilecekler.

Bu şekilde emeklilerin oluşan yeni açıklarından biri daha kapatılması olası hale geldi. Emekliye verilecek olan ikramiye zammı bir müjde olarak gündeme düşmüş oldu. Bu anlamda emekli vatandaşlara ikramiyelerinde 100.000 TL artış yapıldı. Ayrıca promosyon tutarı 16.000 TL oldu. 

ilan365.net özel haber