Taban emekli maaşları 5.500 TL oluyor. Bu anlamda son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Sadece 25 gün kaldı: Emeklilere ödemeler başladı. Detaylar haberimizde

En düşük emekli maaşı sadece bir kez 5.500 TL oluyor! Sadece 25 gün kaldı: Emeklilere ödemeler başladı. Birçok emekli, kendine en cazip fiyatı yayınlayan bankayı tercih ediyor. Bu ücretlerin birtakım bankalarda 3 bin TL'ye kadar yükseldiği görülüyor. TEB Bank bağlamında emeklilere ek ödeme ile ilgili bir duyuru açıklandı. Yapılan açıklamada maaşını bankaya taşıyan ve 3 sene maaş alma sözü veren emeklilere 3.000 TL para ödemesi yapılacak. Bu bağlamda en düşük emekli maaşı 2 bin 500 lira olmasından emeklilere ek 3.000 TL'de promosyon ödemesi yapılacak. 

25 güne kadar başvuran SGK-SSK ve Bağkur'lu emeklilere maaşa ek ödeme yapılacak ve 2 bin 500 lira maaşa bir de 3.000  TL promosyon ödemesi eklendiğinde emekliler toplamda 5 bin 500 lira almış olacak. TEB Bank doğrultusundan bu husus ile ilgili oluşturulan duyuruda ise “T.C. Sosyal Emniyet Kurumu (SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı) emeklilerine özel hazırlamış olduğumuz “Emeklilik Paketi” avantajlarımızdan yararlanmak amacıyla emekli maaşınızı TEB'ten almanız yeterli!” ifadelerine yer verildi.

Emekli maaşını TEB’e taşıyarak 36 ay süresince Bankamızdan almayı taahhüt eden ve Bankamızda en az 2 adet Otomatik Fatura Ödeme Talimatı sahip olan emekli maaş müşterilerimiz 3.000 TL’ye varan promosyon kazanıyor.  Promosyona ek olarak Bankamızı tavsiye ettikleri ve emekli maaşını Bankaya taşıyan her emekli maaş müşterisi yakınları amacıyla da 500 TL, toplamda 3.000 TL’ye varan nakit mükafat alabilirsiniz. 

Gözden kaçırmayın

Ve Beklenen Haber Gündemde Yerini Aldı! Emniyet'te Soylu Krizi Sonunda Patladı Ve Elemeler Başladı! Ve Beklenen Haber Gündemde Yerini Aldı! Emniyet'te Soylu Krizi Sonunda Patladı Ve Elemeler Başladı!

Ayrıntılı bilgiye ise “https://www.teb.com.tr/sizin-icin/emekliye-ozel-promosyon/” web adresinden ulaşılabilir.