İstanbul'da Türkiye'nin ünlü grubu Sarallar'a da operasyon gerçekleşti...

Alaattin Saral olarak bilinen İlyas Saral ile Ertan Acar’ın yönettiği suç örgütüne yönelik olarak Sarallar grubuna İstanbul merkezli 13 ilde eş zamanlı yapılan operasyonda Erdal Acar’la birlikte çete üyesi 117 kişi gözaltına alındı.

İlyas Saral’ın yakalanması için çalışmalar devam ederken operasyonu İstanbul Emniyeti'ne bağlı Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Polislerinin düzenlediği öğrenild.

Özellikle Anadolu Yakası'nda faaliyetler yürüğü söylenen e liderliğini  Alaattin Saral olarak bilinen İlyas Saral ve Ertan Acar'ın yaptığı bir suç örgütüne yönelik İstanbul, Yalova, Kocaeli, Manisa, Muğla, İzmir, Antalya, Sakarya, Trabzon, Tekirdağ, Samsun, Ankara ve Artvin'de çok sayıda adrese eş zamanlı baskın düzenlendi.

İş insanı Erdal Acar gözaltına alındı

117 kişinin yakalanarak gözaltına alındığı suç örgütünün çok sayıda "Nitelikli yağma, kişiyi hürriyetinden yoksun kılma, kasten yaralama ve 6136 Sayılı Ateşli Silahlar Kanunu'na Muhalefet" suçlarına karıştıkları açıklandı.

Ekrem İmamoğlu'nun Erdoğan Taklidi Kahkaha Attırdı! "Nerden Nereye..." Ekrem İmamoğlu'nun Erdoğan Taklidi Kahkaha Attırdı! "Nerden Nereye..."

ERDAL ACAR'A DA GÖZALTI

OdaTV'nin aktardığı haberde adreslerde yapılan aramalarda 46 ruhsatsız tabanca, 55 şarjör, altı av tüfeği, kalem şeklinde bir suikast silahı, bir susturucu, bin mermi, bir çelik yelek, çok sayıda çek, senet ve dijital materyal, 900 bin dolar ve 413 bin euro ele geçirilirken operasyonda İş Adamı ve Beşiktaş Spor Kulübü Eski Yöneticisi Erdal Acar da gözaltına alındığı bilgisi geldi.

Erdal Acar'ın "Çete Elebaşı" sıfatıyla gözaltına alındığı ifade edilirken Beykoz'daki villasında gözaltına alınan Erdal Acar ve diğer şüpheliler İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.