ATV ekranlarında yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 190. bölüm fragmanı yayınlandı! EDHO 190.

Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak... Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak...
ATV ekranlarında yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 190. bölüm fragmanı yayınlandı! EDHO 190. bölüm fragmanı büyük bir şok daha. Hızır Çakırbeyli yerine Bahar vuruluyor! EDHO Bahar ölecek mi? Pelin Akil EDHO dizisinden ayrılıyor mu?

EDHO 190. bölüm fragmanı yayınlandı!

Başrollerinde; Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Emir Benderlioğlu, Ceren Benderlioğlu ve Hakan Karsak'ın yer aldığı ve yeni sezon onayını alan EDHO 190. bölüm fragmanı büyük ses getirdi! EDHO 190. bölüm fragmanı Bahar ölecek mi? Bahar EDHO veda mı ediyor sorusu cevap arıyor!

EDHO Bahar ölecek mi?

Setten gelen bilgilerde EDHO 190. bölüm fragmanı Bahar değil Hızır vurulması bekleniyordu. Hızır karakterini canlandıran Oktay Kaynarca diziden ayrılma haberi gelmişti. Ancak EDHO'da Hızır tüm sevdiği kadınları kaybeder mi bilinmez aşk beklenirken EDHO Bahar vuruldu! EDHO Bahar diziden ayrılacak mı cevabını aradık!

EDHO Bahar Pelin Akil diziden ayrılıyor mu?

EDHO sevilen ismi Bahar karakterini canlandıran Pelin Akil diziden ayrılmıyor. Bahar Hızır için kendini kurşunun önüne kadar Hızır kalbini kazanacak. Pelin Akil yeni bölüm (191. bölüm) için kamera karşısında olduğu ve hastaneye sahnelerin çekildiği öğrenildi!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 190. bölüm fragmanı!Alpaslan ortaya çıkıyor!

EDHO 190. bölüm fragmanı Alpaslan ortaya çıkması artacak! EDHO Alpaslan rollerine aynen devam edecek. Alpaslan Çakırbeyli için hızır biri bizi kurtarmış sahnesi olay olacak! AA kimmiş diyerek İlyas Çakırbeyli kandırabilecek ancak Hızır Çakırbeyli kandıramayacak.

EDHO 190. bölüm fragmanı 13 Nisan salı akşamı ATV ekranlarında yayınlanacak!