Başrollerinde Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Turgay Tanülkü ve Yalçın Hafız oğlu gibi usta isimlerin yer aldığı fenomen dizi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu sezon kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Son edinilen bilgiye göre ise dizinin kadrosuna yeni bir oyuncu dahil oldu.

Erdinç Gülener Edho'da!

Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı... Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı...

Sezon finaline doğru giderken Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine sürpriz bir oyuncu katıldı. İclal Aydın'ın sevgilisi Erdinç Gülener Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin kadrosuna dahil oldu. EDHO 192. bölüm fragmanında ortaya çıkan başarılı oyuncu Gülener, Volkan karakterine can verecektir.

Atv ekranlarında her salı izleyici ile buluşan Edho ekranlarda reyting rekoru kırarak  zirvenin sahibi oluyor. 6 sezondur devam eden salı akşamlarının rekortmen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Haziran ayında sezon finali yaparak ekranlara veda edecek.

Fenomen dizi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yapımcılığını Raci Şaşmaz üstlenmektedir. Yönetmen koltuğunda ise  Onur Tan, Zübeyr Şaşmaz ve Baran Özçaylan oturmaktadır. Senaryoda Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener ve Berna Aruz tarafından kaleme alınmaktadır. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz her salı ATV ekranlarında saat 20:00'de yayınlanmaktadır.

Editör: İlan35