FOX'un ekranların tek romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı dizisinden Yeşilçam dizisine sürpriz transfer gerçekleşiyor!

Kerem Bursin ve Hande Erçel'in başrollerinde yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisinin yıldız ismi blu Tv'nin gündeme bomba gibi düşen Çağatay Ulusoy'un başrol olduğu Yeşilçam dizisi ile anlaştı! 

Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak... Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak...

Fox Tv'nin eğlenceli romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı Haziran ayında bir ay daha yayınlanıp ekrana veda edecek! Dizinin yıldız isimleri ise şimdiden bomba dizilere transfer oldu bile. Sen Çal Kapımı dizisinin yıldız ismi Yeşilçam dizisi ile anlaştı. 

Sen Çal Kapımı dizisi bu sezon düşen reytinglere daha fazla dayanamadı. Dizinin seozn final bölümü bile önce yayından kaldırıldı ardından da bir hafta sonra kendi yayın saati dışında saat 22,45'te yayınlanarak gözden çıkarıldığını gösterdi. 

ARDI ARDINA BOMBA TRANSFLER

Yayınlanır yayınlanmaz büyük ilgi gören başrollerinde Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu ve Selin Şekerci'nin yer aldığı Yeşilçam dizisine bombra transferler gerçekleşti.

Sen Çal Kapımı dizisinin Haziran ayında yayına başlayıp 4 bölüm sonra ise final yapacağı öğrenildi. Dizinin oyuncuları ise şimdiden transfer oldu bile. Dizinin sevilen yıldız ismi Bige Önal, Yeşilçam dizisinin kadrosunda dahil oldu. 

Sen Çal Kapımı dizisinin Selin'i Bige Önal, diziden ayrılarak blu Tv'de yayınlanan Yeşilçam dizisinde transfer oldu. Diziye Bige Önal'ın yanı sıra Muhammet Uzuner'in de katıldığı öğrenildi.