Yayınlandığı her hafta reyting rekorları kıran Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz şok ayrılık yaşanacak! Her hafta reyting rekorları kıran Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ayrılıklar peş peşe gelecek! Ancak en çok vedası üzecek isim Kurtlar Vadisi Polat Alemdar'ı olarak lanse edilen ve senaryo onun üzerine yazılan ismin vedası şok edecek! İşte Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz o ayrılık!

EDHO'Da deprem!

Bu hafta tüm EDHO hayranları yeni bölümde kim ölecek kim veda edecek sorusunu arıyor! EDHO'da kaçıran Ceylan, gitmek üzere olan İlyas Çakırbeyli ve ölüme yürüyen Alpaslan Çakırbeyli arasında şok bir gerçek yaşanacak. Önce dizide kalan isimleri açıklayalım!

Ceylan ölmedi, kurtuldu!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Fethi'nin adamlarının kaçırdığı Ceylan ölmedi! Ceylan, Hızır Çakırbeyli karşısında koz olarak tutulmak istiyor. Ceylan güzel bir operasyonla kurtarılacak ve EDHO'ya devam edecek.

İlyas gitmek istiyor!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz İlyas artık veda etmek istiyor! İlyas ve Ömür karakterleri memleketlerine gitmek için Hızır'dan izin istemeye hazırlanıyor. Ancak hem EDHO'da aileden şok veda hem Haşmet Façalı ve Behzat Façalı evine baskın İlyas'ı dizide tutucak!

ve Kurtlar Vadisi Polat Alemdar'ı olarak lanse ediliyordu! Alpaslan ölüyor

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta büyük bir ayrılık yaşanacak. Alpaslan Çakırbeyli karakterini canlandıran Yunus Emre Yıldırımer sevilen diziye veda ediyor. Senaryo gereği ölerek diziye veda edecek Alpaslan'ı Hızır Çakırbeyli ve Kimsesi Baba kurtaramayacak.

Caner Kurtaran EDHO'da!

Eşkiya dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta ayrılıklar peş peşe yaşanırken Caner Kurtaran EDHO'ya dahil oluyor! DAha önce Yaprak Dökümü dizisinde rol olan Caner Kurtaran o dizide Meryem Çakırbeyli karakterini canlandıran Deniz Çakır'a aşıktı! Sosyal medyada Şevket geldi ancak Ferhunde gitti yorumları yapıldı!