Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…
ATV'nin reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finaline hazırlanırken sürpriz bir oyuncuyu kadrosuna kattı.

Kadrosunda Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Pelin Akil, Ali Sürmeli gibi isimlerin yer aldığı reyting rekortmeni dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi sezon finaline hazırlanırken sürpriz bir isim kadroya katıldı.

Salı akşamları oldukça kaliteli dizilere rağmen reytinglerini kaptırmayan ekranların mafya dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a usta oyuncu dahil oldu.

4 sezondur zirveyi kimseye kaptırmayan Salı akşamlarının rekortmen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizi Haziran ayında sezon finali yaparak ekranlara veda edecek.

Ancak dizide sürprizler bitmiyor. Yeni sezon öncesi diziye usta oyuncu sürpriz bir karakter ile dahil oluyor. Bugüne kadar diziye pek çok oyuncu girip çıkan diziye yeni bir isim daha geldi!USTA OYUNCU GELDİ!

Oktay Kaynarca'nın başrolünde yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine sezon finali öncesi usta isim dahil oldu.

Bugüne kadar pek çok yapımda yer alan usta oyuncu Ali İpin dizinin hayranlarını şaşırtacak sürpriz bir karakter ile diziye dahil oluyor.Haziran başında sezon finali yapacak olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon öncesi Ali İpin'i kadroya kattı.

Usta tiyatrocu Ali İpin bugüne kadar Aliye, Asmalı Konak, Alacakaranlık, Yaprak Dökümü gibi pek çok ünlü dizide ekranlara gelmiştir.

21 Aralık 1955 Ankara doğumlu usta oyuncu Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden 1978 yılında mezun olmuştur.

1981'de Devlet Tiyatrosu'ndan ayrılarak İsviçre'nin Cenevre şehrindeki Conservatoire de Genéve'nin drama bölümüne misafir öğrenci olarak katılmıştır.

Editör: İlan35