Home Alone (Evde Tek Başına) filmleriyle tanınan 40 yaşındaki Macaulay Culkin, 2017 yılında hayatını birleştirdiği oyuncu Brenda Song ile (33) ilk çocuklarını kucaklarına aldı. Bir zamanlar fırtına gibi esen Evde Tek Başına serisinin yıldızı Macaulay Cul

Kanye West'ten boşanmış olan Kim Kardashian'ın sesi, Drake'in yeni şarkısında yer aldı Kanye West'ten boşanmış olan Kim Kardashian'ın sesi, Drake'in yeni şarkısında yer aldı
Home Alone (Evde Tek Başına) filmleriyle tanınan 40 yaşındaki Macaulay Culkin, 2017 yılında hayatını birleştirdiği oyuncu Brenda Song ile (33) ilk çocuklarını kucaklarına aldı. Bir zamanlar fırtına gibi esen Evde Tek Başına serisinin yıldızı Macaulay Culkin ile Brenda Song'un 5 Nisan'da dünyaya gelen erkek çocuklarına Dakota ismini verdiği kaydedildi. Ünlü çiftin bu ismi seçmelerinin sebebinin yıllar önce geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitiren Macaulay Culkin'in kız kardeşi Dakota'ya duydukları minnet borcu olduğu kaydedildi.


Macaulay Culkin uzun süre yas tutmuştu


2008 yılında Los Angeles’ta bir kamyonun çarptığı Dakota'nın erkek kardeşi olan oyuncu Macaulay Culkin, bu kazanın yasını uzun süre tutmuştu. Kazanın ardından Dakota'ya yardım etmeye çalışan kamyon sürücüsü, alkollü veya hatalı olmaması gerekçesiyle herhangi bir ceza almamıştı. 2017'de Changeland adlı filmin setinde tanışan Macaulay Culkin ile Brenda Song aynı yıl evlendi. Ünlü çift, bebeklerinin doğumuna kadar hamilelikle ilgili herhangi bilgi vermedi.


Evde Tek Başına filmleriyle popüler oldu!


Daha önce ne zaman bebek yapacakları konusunda gelen sorulara yanıt vermekten kaçınan ünlü oyuncu Macaulay Culkin, birçok deneme yaptıklarını ve doğru zamanı beklediklerini kaydetmişti. 1980 yılında dünyaya gelen Macaulay Culkin, ilk defa 1985 yılında The Midnight Hour filmi için kameraların karşısına geçti. Michael Jackson'ın Black or White adlı şarkısının klibinde de oynayan Macaulay Culkin, daha çok Evde Tek Başına film serisiyle tanınmaktadır.


Kariyerinde beklenen çıkışı yapamadı


1990 yılında Joe Pesci'nin de kadrosunda yer aldığı Evde Tek Başına filmiyle dünya çapında geniş bir üne kavuşan Culkin, devam filmi Evde Tek Başına 2 filminde de rol aldı. Evde Tek Başına serisinden sonra kariyerindeki beklenen çıkışı yapamayan Macaulay Culkin; The Good Son, Richie Rich ve Sex and Breakfast gibi filmlerde rol aldı.