Fenerbahçeli Valencia'nın önümüzdeki sezon hangi takımda oynayacağı sıklıkla soruluyor. Futbolcu, Brezilya medyasına önemli açıklamalar yaptı. Kendisine bazı takımlardan teklif geldiği belirtiliyor. Peki Enner Valencia sarı lacivertli ekipten ayrılacak mı?

Fenerbahçe'nin en etkili futbolcuları arasında yer alan Enner Valencia, bu sezon futbol kariyerinin en önemli anların yaşadı. Öyle ki toplamda oynadığı 33 maçta 26 gol 4 asist ile yıldız gibi parladı. Dünya Kupası'ndaki 3 gollük performans da onun dünya çapında tanınması açısından önemli bir gelişmeydi.

Brezilya'daki Kulüpler İlgileniyor!

Fenerbahçeli futbolcunun Brezilya medyasında verdiği röportajda kullandığı ifadeler dikkat çekti. Sözleşme konusunda net bir şey söylemedi ancak görüşmelerin devam ettiğini vurguladı. Bu nedenle Enner Valencia'nın önümüzdeki sezon hangi takımda oynayacağı belirsizliğini koruyor.

Fenerbahçe Beşiktaş Maçı İçin Taraftar Yasağı Duyurusu! Siyah Beyazlı Taraftarlar Stada Alınmayacak! Fenerbahçe Beşiktaş Maçı İçin Taraftar Yasağı Duyurusu! Siyah Beyazlı Taraftarlar Stada Alınmayacak!

Fenerbahçe'de Kalabilir!

Anlaşma sağlanması durumunda Enner Valencia'nın önümüzdeki sezonda da Fenerbahçe'de oynayabileceği öğrenildi. Kendisinin de anlaşmaya sıcak baktığı ifade ediliyor. Valencia, Süper Lig'de attığı 23 gol ile Süper Lig Gol Krallığı yarışında önde gidiyor. Sezon sonuna kadar sergilediği performansa bağlı olarak gol kralı olarak ligi bitirebilir.