Son zamanlarda Şarkıcı Özcan Deniz'in adı 2019'a boşandığı eski eşi Feyzan Aktan'a şiddet uyguladığı iddialarıyla gündeme geliyor. 2018'de Özcan Deniz (48) ile evlenen Feyza Aktan (29), evlilikten bir yıl sonra olaylı bir boşanma davasıyla gündemi meşgul

Beyaz Show TV8'e Geliyor! Acun Ilıcalı Detayları Açıkladı! Beyaz Show TV8'e Geliyor! Acun Ilıcalı Detayları Açıkladı!
Son zamanlarda Şarkıcı Özcan Deniz'in adı 2019'a boşandığı eski eşi Feyzan Aktan'a şiddet uyguladığı iddialarıyla gündeme geliyor. 2018'de Özcan Deniz (48) ile evlenen Feyza Aktan (29), evlilikten bir yıl sonra olaylı bir boşanma davasıyla gündemi meşgul etti. 2018'de evlendiği eşinden Kuzey isimli bir erkek çocuğu dünyaya getiren Feyzan Aktan'ın mutluluğu kısa sürdü.

Oyuncu eşi Özcan Deniz'in, kendisine fiziksel ve psikolojik şiddet uyguladığını öne süren Feyzan Aktan, şikayetçi oldu. Aktan'ın Özcan Deniz'e yönelttiği suçlamalar arasında "zincirleme şekilde kasten yaralama", "kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma" ile "tehdit ve hakaret" yer aldı.


"Odaya kilitledi, sövdü saydı"


Beraber oldukları dönemde eşi Özcan Deniz'in kendisini aldattığını kaydeden 29 yaşındaki Feyzan Aktan, ayrılmak isteyince ünlü oyuncunun deliye döndüğünü belirtti. Kendisini odaya kilitleyen Özcan Deniz'in hakaret ve tehditlerine maruz kaldığını ifade eden Aktan, eski eşinin gerçek yüzünü herkesin görmesi için bu uyarıları yapmak zorunda hissettiğini söylemişti. Bu suçlamalarla karşı karşıya kalan oyuncu Özcan Deniz hakkında 1 yıl 6 aya kadar hapis talebiyle İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi'nde dava açılmış, olaylı süreç magazinin gündemine oturmuştu.


"Hamileyken defalarca şiddet uyguladı"


Kendisiyle ilgili iddiaları yalanlayan Özcan Deniz, hiçbirinin delili olmadığını kaydederek beraatini talep etti. Feyza Aktan'ın avukatının mahkemeye sunduğu dilekçede ise bu şiddet olaylarının görgü tanıklarının bulunduğu aktarıldı.Dilekçede, Feyzan Aktan'ın hamile olduğu dönemde şiddet gördüğü, bu şiddet vakalarında birinin 2018 yılı Haziran ayında yaşandığı ifade edildi. Bu tarihte annesinin yanındayken şiddet gören Feyzan Aktan'ın, 2019 yılı Haziran ayında da Almanya tatilinde kız kardeşinin yanındayken Özcan Deniz tarafından darp edildiği ifade edildi.