Başrollerini Burcu Özberk ve İlhan Şen’in paylaştığı bu sezon başında FOX Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya başlayan Aşk Mantık İntikam’ın final tarihi belli oldu.

Dizilerinden bu sezon umduğunu bulamayan Fox TV büyük bir revizyon operasyonuna hazırlanıyor. Bu doğrultuda pek çok dizisine final yaptıracağı da biliniyor. Dizilerden yana şansı gülmeyen Fox TV’nin hali hazırda en çok izlenen dizisi Yasak Elma. Bunun dışında Mahkum dizisinden de verim alan Fox TV’nin bu sezon başında ve sezon ortasında başlattığı pek çok dizisi final yaptı. Yeni başlayan bazı diziler ise 5 bölümü görmeden yayından kaldırıldı. Dizi şanssızlığını yenmek için ünlü başrol oyuncu kartını da kullanan Fox TV ne yaptıysa olmadı…

Sezon ortasında Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in başrolünde yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisine final yaptıran Fox TV bir süre Aşk Mantık İntikam dizisinden medet umdu ummasına ama bekleneni bir türlü bulamadı. Başlarda reytingleri iyi gelen özellikle Burcu Özberk kozunu kullanan Fox TV, zamanla eriyen reytinglere bir süre sabretse de sonunda beklenen oldu ve Aşk Mantık İntikam dizisi için final kararı alındı. Bu kararı Burcu Özberk sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu.

‘BİTTİ’

İlk olarak 18 Haziran 2021 tarihinde izleyici karşısına çıkmaya başlamıştı. Aşk Mantık İntikam. Burcu Özberk’in şöhretine bağımlı olan dizisi İlhan Şen’i de parlatan yapım oldu. Yapımcılığını Cihan Ünal ve Türkan Şoray’ın kızları Yağmur Ünal’ın yaptığı dizi aslında bir Güney Kore dizisinden uyarlama. Cunning Single Lady adlı diziden uyarlanan ve Ozan ile Esra adlı birbirine aşık iki karakterin aşk hikayesi üzerine kurulan dizinin final tarihi kesinleşti. Ardından dizinin Esra’sı Burcu Özberk’ten de veda paylaşımı gecikmedi.

Televizyon reytinglerinde beklediğini bulamayan Aşk Mantık İntikam, sosyal medyada tam aksi bir trend gösteriyor, yayınlanan her yeni bölümde Twitter’da tt listesinde yer alıyordu. Ancak televizyon reytingleri ağır basti. Aşk Mantık İntikam dizisi 22 Nisan akşamı yayınlanacak final bölümüyle ekranlara veda edecek.

Dizinin finali öncesinde Burcu Özberk’ten bir veda paylaşımı yaptı. İşte Burcu Özberk’in o paylaşımı;

Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar