Galatasaray skandal bir Türkiye haritası paylaşarak tepkilere sebep oldu. Türk toprakları başkasının toprağıymış gibi gösterilen harita gündem olurken Skandal Harita Paylaşımı Neden Yapıldı? Kim Hazırladı? Açıklama Ne Oldu? soruları geldi.

Türk toprakları başkasının toprağıymış gibi gösterilen harita gündem olurken Skandal Harita Paylaşımı Neden Yapıldı? Kim Hazırladı? Açıklama Ne Oldu? soruları da başladı.

Fenerbahçe Beşiktaş Maçı İçin Taraftar Yasağı Duyurusu! Siyah Beyazlı Taraftarlar Stada Alınmayacak! Fenerbahçe Beşiktaş Maçı İçin Taraftar Yasağı Duyurusu! Siyah Beyazlı Taraftarlar Stada Alınmayacak!

#CimbomÇağırYeter etiketi tepkilerin adresi oldu.

Galatasaray Türkiye'de transfer sezonun bitmesine kısa bir zaman kala yıldız futbolcu transferleri ile anılırken sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda bir skandala imza attı.

Galatasaray'dan son dakika transfer bombaları! Gs transfer haberleri... - Galatasaray (GS) Haberleri

Mauro Icardi, Yusuf Demir, Mathias Ross Jensen, Milot Rashica ve son olarak Juan Mata transferlerini Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bildiren Galatasaray, sosyal medya hesabından ise skandal bir harita paylaştı.

Galatasaray’ın “Tahmin edin, sıradaki uçak dünyanın hangi ülkesinden geliyor?” mesajıyla dünya haritası görseli ile yapılan paylaşımda Trakya ve Kıbrıs’ın tamamımın Türkiye’den farklı renklerde olunca tepkiler ağır oldu.