Galatasaray'ın başarılı stoperi Nelsson için yolun sonu gözüktü. Ancak ayrılırken Sarı Kırmızılı ekibe yüklü miktarda bonservis parası bırakacak. Peki Victor Nelsson hangi takıma transfer oluyor?

Galatasaray'ın bu sezon önemli futbolcularından biri haline gelen Victor Nelsson, stoper mevkisinde önemli işlere imzasını attı. Şimdi ise İtalya'dan Atalanta'nın futbolcuya talip olduğu bilgisi geliyor. Futbolcunun bu transfere sıcak bakacağı gelen iddialardan yalnızca biri. 

Merih Demiral'in Yerini Dolduracak!

Atalanta'dan İnter'e gitme ihtimali olan Merih Demiral, Galatasaray'ın kasasını doldurma konusunda dolaylı olarak fayda sağlayacak. Victor Nelsson'ın Demiral'den boşalacak pozisyona geçmesi bekleniyor.

Trabzonspor'da Gözler Sergen Yalçın'a Çevrildi! Bordo Mavililerin Yeni Teknik Direktörü Belli Oldu mu? Trabzonspor'da Gözler Sergen Yalçın'a Çevrildi! Bordo Mavililerin Yeni Teknik Direktörü Belli Oldu mu?

20 Milyon Euro Kazandırabilir

Victor Nelsson, şayet Atalanta'ya transfer olur ise Sarı Kırmızılı ekibe önemli bir kazanç sağlayacak. Galatasaray'ın kasasına ortalama 20 milyon Euro kazandırabilir. Transferle ilgili güncel bir gelişme yaşandığı vakit sizlerle paylaşacağız. Şimdilik görüşmelerin sürdüğü ancak henüz netlik kazanmadığı belirtiliyor.