Garanti Bankası Devrim Yaptı! Kredi Kartı Banka Kartı Olan Herkese Borç Kapatma Kredisi Vereceğini Açıkladı!

Bankalar kredi kartı kullanımı ile ek avantajlar sunan bir sistematik izliyor. Bu avantajlarla emekliler ve bireysel çalışanlar için yıl içerisinde 18.000 TL'ye ulaşan Bonus kazanma fırsatı sunuluyor. Bonus Kart başvurularında tanımlanan bu özellikler yıllık oldukça düşük bir aidat oranı ile kullanılabiliyor. Üstelik bankaların sunmuş oldukları ihtiyaç kredisi tekliflerinden ve faizsiz nakit avans başvurularından da yıl içinde faydalanılabiliyor. Bonus Kart sahiplerine özel Garanti BBVA 1.500 TL'ye kadar para puan kazanma fırsatı sunuyor. Sadece Bonus Kart kullanıcıları için tanımlanmış olan bu fırsatla birlikte ödenmesi gereken kart aidatı yapılacak. İlk harcamanın hemen ardından bir yıllık süre sonrasında talep ediliyor. Pek çok banka yılbaşından yılbaşına kart aidat kesintisi yaparken Garanti BBVA Bonus Kart kullanıcılarına böyle bir kolaylık sunuyor. 

Garanti BBVA ile Borç Transferi

Elektronik ve giyim harcamaları internet ortamından gerçekleştirildiğinde 200 TL nakit kazanım sağlanıyor. Garantipay uygulaması ile yapıldığında ise bu rakam 250 TL'ye ulaşıyor. Garanti BBVA Bonus Kart kullanıcılarına özel sunulan diğer fırsatlar arasında borç transferi kampanyası bulunuyor. Farklı bankalardan kredi kartına borçlar yeni karta aktarılarak 12 aylık taksitlendirme ile aylık olarak yenilenebilir ve yapılandırılan borç daha kolay ödenir. Var olan ekstre bulunulan ay içerisinde bütçeyi aşabilir. Böyle bir durumda ekstreyi asgari bir ödeme tutarında taksitlendirerek rahatlıkla ödeme kolaylığı elde edilebilir. Çok gerekli olduğu durumlarda Bonus Kart kullanıcıları kredi kartlarının son ödeme tarihine bakarak belirli bir gün sayısına kadar ertelenebiliyor.

Garanti BBVA Mobil Ödemeye Ek Taksit Fırsatı

Evde Bakım Maaşı Ne Zaman Ödenecek? 2023 Şubat Sosyal Destek Ödemeleri Güncel! Evde Bakım Maaşı Ne Zaman Ödenecek? 2023 Şubat Sosyal Destek Ödemeleri Güncel!

Bonus kart'a özel sunulan avantajlardan en önemlisi ek taksit fırsatıdır. Bireysel olarak yapılan alışverişler sonrasında mobil uygulamaya giriş yapılıp alışveriş için yapıldığı alana geçilmelidir. Burada oluşturulmuş harcamaya tıklayarak bankanın sunduğu ek taksit fırsatından da yararlanılabilir. Üstelik ilk kez taksit yaptıracaklar için ek bir ücret talep edilmez. Kredi kartı aracılığı ile EFT ve havale işlemleri içerisinde yeterli limit olduğu anda yapılabiliyor. Mobil ödeme yolu ile kartsız bir şekilde alışverişler fiziki mekanlardan gerçekleştirilebiliyor. Tek çekim olarak yapılmış her alışveriş istisnasız mobil uygulamayı içerisine giriş yapıldıktan sonra sonradan taksitlendirilebiliyor. Geçerli bir POS cihazı ile temassız ödeme sistemi kullanılabiliyor.

Garanti BBVA Kolay Fatura Ödemesi

Faturalar otomatik hale getirilebiliyor. Kolay fatura ödemenin yolu banka uygulamalarından geçiyor. Garanti BBVA Bonus Kart kullanıcıları için otomatik fatura ödeme talimatı verilebileceği gibi elektrik, su, doğalgaz, telefon ve İnternet ödemeleri tek seferlik olarak yapılabiliyor. Devlete yönelik kurum ödemeleri de yine bu sayfadan tamamlanabiliyor. Kart başvurusu yapmak isteyenler bankanın sunduğu tüm teklifleri değerlendirebiliyor. Uygulama içerisinde farklı kredi kartlarına başvuru yapılabiliyor. Onay aldığı anda kurYyenin yola çıkışı ve teslimat süreci de yine uygulama içerisindeki alanlar aracılığı ile izlenebiliyor.