Türkiye bunu konuşuyor. Star TV ekranlarında yayınlanan Gerçeğin Peşinde programı Müge Anlı ve Esra Erol'u bile kıskandıracak bir hayat hikayesiyle ekrana geldi.

Asgari Ücretli Çalışanlara Aylık 1000 TL Doğalgaz Yardımı! Başvurular Başladı Asgari Ücretli Çalışanlara Aylık 1000 TL Doğalgaz Yardımı! Başvurular Başladı
Türkiye bunu konuşuyor. Star TV ekranlarında yayınlanan Gerçeğin Peşinde programı Müge Anlı ve Esra Erol'u bile kıskandıracak bir hayat hikayesiyle ekrana geldi. Çocuğu vefat eden kocasından çıkmayan Oben için, 3 veya 4 kişi çocuğun babası olabilir iddiası. Bipolar hastası olan Oben'in kullandığı ilaçlardan ötürü kiminle ne yaşadığını hatırlamıyor!

Bebek vefat eden Tayfun'dan çıkmadı!Gerçeğin Peşinde sabah gelen DNA sonucuna göre Oben'in babası Tayfun'dan bebeğin olmadığı ortaya çıktı. Şimdi Bebeğin kimden olduğu araştırılıyor. Ancak Oben bebeğin kimden olabileceği sorusuna verdiği cevap Esra Erol ve Müge Anlı iğrençliğini de geçti!

Oben: Gerçekten hatırlamıyor!

Vefat eden kocasından çocuğu çıkmayan Oben, bebeğinin gerçek babasını bilmediği ve bulunması isteniyor. Bende çocuğuma babası kim ona söyleyeyim diyen Oben kullandığı ilaçlar nedeniyle çocuğunun babasının biri olabileceğini söyledi.

Sezgin Bilgin nerede?Gerçeğin Peşinde çocuğun babası olabilecek isimler arasında yer alan Sezgin Bilgin nerede bilinmiyor? Sezgin Bilgin'den 2 yıldır haber alınamıyor ve Sezgin'in öldürülme iddiası üzerinde duruluyor.