Kendisi gibi model olan kardeşi Bella ile birlikte podyumların fırtına gibi esen güzeli Gigi Hadid hakkındaki merak edilenleri babası Mohamed Hadid anlattı. Kızının 35 milyon dolarlık servetini tek başına inşa ettiğini kaydeden baba Hadid, "Ailesinin madd

Dünyaca ünlü Filistin asıllı ABD'li kardeş modeller Gigi Hadid (26) ve Bella Hadid'in (24) babası olan Mohamed Hadid, hayatı merak konusu olan Gigi Hadid ilgili bir yazı yayımladı. "Gigi Hadid hakkında bilmediğiniz 20 şey" başlıklı yazısında Gigi Hadid hkkındaki merak edilenleri yanıtlayan baba Hadid, kızıyla çekildiği fotoğrafları da paylaştı. 26 yaşındaki kızı Gigi'nin şimdiye kadar kendisinden hiç para almadığını belirten Mohamed Hadid, "Harcadığı her parayı kendi kazandı, ailesinden aldığı 1 dolar bile yoktur" yorumunu yaptı.

"Ceza psikolojisi bölümüne kabul edildi"

MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi! MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi!

Kızı Gigi Hadid'in "henüz birkaç aylık bir bebekken" modellik kariyerine başladığını kaydeden Mohamed Hadid, kızı Gigi'nin aynı zamanda "bir olimpik bir voleybol oyuncusu" olduğunu belirtti. Lise eğitiminin tamamladıktan sonra New York Üniversitesi'nde adli ceza psikolojisi bölümüne kabul edilen kızıyla gurur duyduğunu sözlerine ekleyen baba Hadid, kızının başarılarının kendisini gururlandırdığını ifade etti.

"Servetini kendi başına inşa etti"

Son derece yardımsever olan kızının UNICEF için çeşitli ülkelerde birçok çalışmaya katıldığını hatırlatan Mohamed Hadid, birçok ünlü derginin kapağını süsleyen kızının son yılların en popüler modellerinden biri olduğunu vurguladı. Kızı Gigi'nin çalışma hayatına erkenden atıldığını kaydeden Mohamed Hadid, "Ailesinin maddi koruması altına girmek istemedi, 35 milyon dolarlık servetini kendi başına inşa etti" ifadelerine yer verdi.  

Geçen yıl Zayn Malik'ten hamile kaldı!

Tam adı Jelena Noura "Gigi" Hadid olan ünlü model, 1995 yılında Los Angeles'ta dünyaya geldi. Henüz 2 yaşındayken "Baby Guess" reklamında rol alan Gigi Hadid, modellik kariyerine küçük yaşlarda başladı. Ünlü Pirelli takviminin 2015 yılı kapağında kendisine yer bulan ünlü model, aynı yıl Maybelline markasının elçisi oldu. Gigi Hadid, geçen yıl Nisan ayında One Direction grubunun eski üyesi Zayn Malik'ten hamile olduğunu açıkladı.