TRT'nin reyting rekortmeni dizisi Gönül Dağı 18. bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Gönül Dağı 27 Şubat 2021 Cumartesi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? TRT1 Gönül Dağı 18.

TRT'nin reyting rekortmeni dizisi Gönül Dağı 18.bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Gönül Dağı 27 Şubat 2021 Cumartesi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? TRT1 Gönül Dağı 18. bölüm fragmanı izleyenleri şaşkınlığa uğratacak. İşte TRT 27 Şubat 2012 Cumartesi Gönül Dağı 18.bölüm fragmanı!

Ferhat Eşsiz’in yapımcılığını üstlendiği TRT 1 ekranlarında izleyicinin karşısına çıkan Gönül Dağı hafta sonlarının en çok izlenen yapımlarından biri haline geldi. Kısa sürede elde ettiği başarıyla dikkat çekici bir yere sahip olan dizinin yeni bölümlerine ait fragmanlarda ilgiyle takip ediliyor. Berk Atan ve Gülsüm Ali’nin başrol kadrosunda olduğu dizide bu hafta neler olacağı merak konusu oldu. Gönül Dağı 18.bölüm fragmanı bu bakımdan dizinin müdavimlerinin araştırdığı konulardan biri olmaya devam ediyor.

Gönül Dağı 17.Bölüm


Belediye Başkanı Münir Bey, kasabaya elektrik santrali ilan ettiğinde ortalık karışır. Artık tüm gözler Taner’e ve amcaoğullarına çevrilmiş durumdadır. Amcaoğulları bir yandan bu santrali yetiştirme çabasının içine girerken, bir yandan da santrali kurmak istedikleri yeri belirlemeye çalışır. Yaptıkları araştırmanın sonucunda bunun için en uygun alanı bulurlar, ancak burası yaşlı bir kadının tarlası durumundadır.

Tarlayı kadından kiralamak isterler. Ama kadının hazin hikayesini onları derinden etkiler. Santrali kurmak için bu hikayeyi artık çözmek durumunda kalırlar. Tüm bunlar olup biterken Seder Zahide’yi bir yere davet eder. İkili burada geçmiş ve bugün hakkında konuşur. Sefer’in yapacağı bir sürpriz ikilinin ilişkisini derinden etkileyecektir. Öte taraftan Dilek babası hakkında öğrendiği bir gerçeği annesine anlatmaya çekinir. Ancak bu sırrın ağırlığını taşımama konusunda kararlıdır. Ve onunla konuşmaya karar verir.Gönül Dağı 17.bölüm özeti bu şekilde olurken bu bölümde Gülsüm’ün tepkisinin nasıl olacağı, Sefer’in Zahide’ye yapacağı sürprizden sonra ilişkilerinin nasıl etkileneceği seyirciler tarafından merak konusu haline geldi.

Gönül Dağı 18.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?


Gönül Dağı fragmanı yayınlandı. Gönül Dağı 27 Şubat Cumartesi yayınlanacak olan 18.bölüm fragmanını izlemek için TRT1.com.tr veya dizinin Youtube kanalını ziyaret etmeniz yeterlidir. Ayrıca dizi ile ilgili tüm içeriklere aynı adres üzerinden düzenli olarak erişim sağlayabilirsiniz.

Gönül Dağı dizisinin yeni gelecek fragmanlarını hemen görmek isterseniz, dizinin Youtube kanalına abone olmayı tercih edebilirsiniz. Ayrıca TRT1 adresi üzerinden de diziye dair geniş çaplı içeriklere, fragmanlara ve bölüm özetine ulaşabilir diziyi aralıksız takipte kalmaya devam edebilirsiniz.