Google Sürekli Oluyor Duruyor Hatası Ne? Xiaomi ve Samsung Bildirim Nasıl Kapanır? Android Çöktü Mü?

Google sürekli olarak duruyor bildirimi nasıl kapanır? Xiaomi Google sürekli olarak duruyor hatası neden oluyor? Android telefonlara neler oldu?

Gündem 22.06.2021 - 09:50 22.06.2021 - 09:51 Ece Sahan

Bu sabah tüm Xiaomi ve Samsung Android işletim cihazı akıllı telefon sahipleri Google sürekli olarak duruyor hatası alarak uyandı.

Bu sinir bozucu hatanın size özel değil küresel çapta bir sorun olduğu öğrenildi.

Durun telefonunuz bozulmadı Google bozuldu! Google sürekli olarak duruyor hatası neden alıyorum? Google sürekli olarak duruyor bildirimi nasıl kapanır?

İşte yapmanız gerekenler;

Ayarlar'ı oradan uygulamalar'ı seçin. uygulamaları yönet bölümünden Google uygulamasının verilerini temizle seçeneğini kullanın. Daha sonra uygulamayı zorla durdur seçeneğini seçin!

Play Store önbelleğini ve verilerini temizleyin.

Cihazınızın Ayarlar uygulamasını açın. Uygulamalar ve bildirimler Tüm uygulamaları göster'e tıklayın. Google Play Store'a tıklayın. Depolama Alanı Önbelleği Temizle'ye dokunun. Verileri temizle'ye dokunun. Play Store'u yeniden açın ve indirme işleminizi tekrar deneyin.

Cihazınızı yeniden başlatın

Ayarlar' gidin oradan Uygulamalar'ı seçin. Google Play Store'u seçin ve "Durmaya Zorla"yı seçin. "Verileri Temizle" ve Önbelleği Temizle"  seçeğini seçin. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@