Kuaförüm Sensin bitti mi final mi yaptı? Kuaförüm Sensin neden yok

Show TV'nin sevilen yarışma programı Kuaförüm Sensin sona mı erdi? Kuaförüm Sensin bitti mi final mi yaptı, neden yayınlanmıyor? Kuaförüm Sensin izleyicileri programın yayın akışında olmadığını fark edince Kuaförüm Sensin'in neden bittiğini araştırmaya başladı. Sizler için hazırladık...

Kuaförüm Sensin bitti mi final mi yaptı? Kuaförüm Sensin neden yok

Global Prodüksiyon'un sevilen yarışma programı Kuaförüm Sensin, yaklaşık üç sezondur Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor. Zaman zaman formatı ve jüri üyeleri değişse de mantık olarak aynı olan Kuaförüm Sensin 10 Ağustos Pazartesi günü Show TV'nin yayın akışında yoktu. Yarışmayı yayın akışında göremeyen izleyiciler Kuaförüm Sensin bitti mi final mi yaptı, yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Sorularını araştırmaya başladı. Kuaförüm Sensin tamamen mi bitti yoksa final mi yaptı, yaz tatiline mi girdi? 

Ekranların sevilen yarışması Kuaförüm Sensin'in yeni jüri üyeleri ve yarışmacılar nedeniyle reyting kaybına uğradığı ve biteceği gibi dedikodular gündeme gelmişti. Peki bu iddialar doğru mu Kuaförüm Sensin yeni bölümü neden 10 Ağustos'ta yayınlanmıyor? Cevabını bulduk...

Kuaförüm Sensin 10 Ağustos neden yok? Bitti mi final mi yaptı

Kuaförüm Sensin 305. bölümüyle 10 Ağustos Pazartesi günü Show TV ekranlarında izleyicisiyle buluşacaktı. Ancak Kuaförüm Sensin'in yeni bölümü sunucu değişikliği nedeniyle 1 hafta ertelendi. Kuaförüm Sensin final yapmadı ve de bitmedi, Kuaförüm Sensin 305. yeni bölümüyle 17 Ağustos Pazartesi günü Show TV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

Gözde Kansu Kuaförüm Sensin'den niçin ayrıldı? Yerine kim geldi

Sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yapan Kansu, oyunculuğu çok özlediğini bu nedenle yarışmadan ayrıldığını açıkladı. Özetle yeni bir dizi teklifi alan Gözde Kansu,Kuaförüm Sensin'den ayrılmak zorunda kaldı. Ancak Kansu'nun yerine gelen isim henüz belli olmadı. Kulislerde konuşulanlara göre; Kuaförüm Sensin'in yeni sunucusu Gözde Kansu'dan önce bu görevi üstlenen Özge Borak olabilir.

YORUM EKLE