Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

16 Kasım 2020 Pazartesi 13:32:47

Kuruluş Osman dizisine bomba transfer! Yer yerinden oynayacak! Ünlü isim sevilen diziye katıldı!

ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisine bomba transfer. Yayınlandığı her bölüm rekorlar kıran Kuruluş Osman dizisi takviye yapmaya devam ediyor. Bu hafta Kuruluş Osman dizisine bomba bir güzel katıldı. Yeni hikayeye geçiş süreci olan Kuruluş Osman’a katılan isim takdir topladı. İşte Kuruluş Osman’a katılan o isim.

ATV ekranların fenomen dizisi Kuruluş Osman kadrosuna öyle bir isim katıldı ki. Yayınlandığı her hafta reyting rekorları kıran Kuruluş Osman dizisinde artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak. ATV ekranların en çok sevilen dizisi Kuruluş Osman’a katılan güzeller güzeli isim.

İkinci sezonuyla Sadakatsiz dizisi reytinglerinde geçilen Kuurluş Osman oyuncu takviyesi yapmaya devam ediyor. Bu çarşamba günü ekranlara gelecek bölümde Kuruluş Osman’a genç ve güzel bir oyuncu katıldı. Zeynep Tuğçe Bayat, bu çarşamba günü Kuruluş Osman’da rol alacak.

Peçenek beyinin kızı geliyor!

Namlı bir peçenek kızının beyi olarak diziye dahil olacak Zeynep Tuğçe Bayat, obaya gelip obaya yerleşecek ve yeni bir hikaye başlayacak.

Kuruluş Osman 34. bölümde bomba isim!

Kuruluş Osman 18 kasım çarşamba günü görünecek olan Zeynep Tuğçe Bayat dizide yine bir aşka da yelken açacak.

Savcı ve Osman Bey’in savaşları, Ertuğrul Bey ölecek mi yaşayacak mı gibi sorular sonrası Osman kiminle aşk yaşayacak sorusu da yanıt arayacak.

Zeynep Tuğçe Bayat kimdir?

Zeynep Tuğçe Bayat, 1990 doğumlu. Arka Sıradakiler dizisiyle küçük yaştan beri ekran başında olan Bayat, Mersin doğumlu.

Güzel oyuncu Marmara Üniversitesi Hukuk fakültesini dereceyle bitirdi. Hukuk okurken reji asistanlığı e oyunculuk yapan Bayat, 2009 yılından beri ekran önünde.

Ancak son dizisi Afili Aşk dizisinde Ceyda karakteriyle ünlenmiştir. Ünlü oyuncu Cansel Elçin’le aşk yaşamaktadır. Çilek Kokusu, Seviyor Sevmiyor ve Afili Aşk dizileri sonrası Şansımı Seveyim sinema filminde de rol almıştır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı