Burcu Biricik'in başrolünde yer aldığı Camdaki Kız dizisinin dün akşam ekrana gelen bölümündeki bekaret testi sahnesi sosyal medyada sert eleştirilere neden oldu. Yıllar önce oynadığı Adını Feriha Koydum dizisinde benzer bir sahnede oynamak istemediği içi

Burcu Biricik, Hande Ataizi, Feyyaz Şerifoğlu, Tamer Levent, Nur Sürer ve Selma Ergeç gibi oyuncuları kadrosunda bulunduran Camdaki Kız dizisi, henüz 3 bölümü yayınlanmasına rağmen büyük yankı uyandırdı. Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı adlı eserinden uyarlanan ve Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşan Camdaki Kız dizisinin dün yayınlanan 3'üncü bölümündeki bekaret kontrolü sahnesi sosyal medyayı ikiye böldü. Dizinin başrolü olan Burcu Biricik'in canlandırdığı Nalan karakterine yapılan "bekaret testi" sahnesi büyük eleştirilere neden oldu.

Kanye West'ten boşanmış olan Kim Kardashian'ın sesi, Drake'in yeni şarkısında yer aldı Kanye West'ten boşanmış olan Kim Kardashian'ın sesi, Drake'in yeni şarkısında yer aldı

Hymen muayenesi olarak da biliniyor!

Dizinin 3'üncü bölümünde Burcu Biricik'in hayat verdiği Nalan karakterinin annesi Feride, kızını zorla jinekoloğa götürerek bekaret testi yaptırdı. Dizinin başrolü Nalan karakterine yapılan ve "Hymen muayenesi" olarak da bilinen bekaret testi sahnesi tepkilere neden oldu. Annesi tarafından zorla doktora götürülen Nalan karakterinin, aynı testi çocukken de yaptırdığı kaydedildi. bekaret testi sahnesinin ardından sosyal medyadaki birçok kullanıcı farklı eleştirilerde bulundu. Daha önce benzer sahnede oynamayı reddeden Hazal Kaya'yı örnek gösteren kullanıcılar, Burcu Biricik'i "tepki koymaması" nedeniyle eleştirdi.

Hazal Kaya benzer bir sahnede oynamayı reddetmişti!

2011'de başlayıp 2012'de sona eren Adını Feriha Koydum dizisinde başrolde yer alan Hazal Kaya, henüz 20 yaşında olduğu o dönemde benzer bir sahnede oynamayı reddetmişti. 

Aile zoruyla yaptırılan bekaret testlerini normalleştirmemek için bu sahnede oynamama kararı aldığını belirten Hazal Kaya'nın tepkisinin ardından "bekaret testi sahnesi" senaryodan çıkartılmıştı. O dönemde bu sahnenni çıkartılması için ısrarcı olduğunu ve bu nedenle yoğun eleştirilere maruz kaldığını anlatan Hazal Kaya, üzerindeki baskılardan dolayı şeker hastalığının ortaya çıktığını kaydetmişti.