Son dönemde gündemden düşmeyen Hadise'den bir flaş haber daha geldi. O Ses Türkiye jüriliğinden ayrıldığı iddia edildi. Peki yerine kim gelecek? İşte detaylar..

Ebru Gündeş'in eşi Reza Zarrab ile yasak aşk yaşadığı iddiaları ile magazin gündemine bomba gibi düşen Hadise'nin O Ses Türkiye jürüliğinden ayrıldığı iddia edilerek yerine başka bir ismin geleceği iddiaları gündeme damga vurdu.

Hadise'nin O Ses Türkiye yarışmasından jüri arkadaşı olan Ebru Gündeş'in eşi ile gizli bir aşk yaşadığı iddialarına Gündeş'in  sessiz kalması ise iddiaları doğrular nitelikte olması ikilinin arasında soğuk rüzgarların esmesine neden oldu.

Ebru Gündeş’in on bir senelik eşi Reza Zarrab’a  boşanma davasında “tanıdığım biri tarafından aldatıldım” ifadelerini kullanması ise iddiaları güçlendirdi. Bunun üzerine Hadise iddiaları yalanlamıştı. Hadise mahkemeye başvurarak bu konu hakkında basın yasağı çıkartmak istemişti. Fakat mahkeme ünlü sanatçının talebini reddetmişti.

Tüm bu yaşanan gelşmelerden sonra önce Demet Akalın'ın sonra da Selin Ciğerci'nin Ebru Gündeş şarkılarını dinledikleri anları paylaşması gözlerden kaçmadı. İkili bu olaylar karşısında taraflarını belli ederek Gündeş'e destek verdiler. Kimi ünlüler ise Gündeş'in sessiz kalmasını Hadise'ye yönelik bir şiddet olarak dile getirdi.

Acun Ilıcalı Hadise'yi O Ses Türkiye'den Çıkartmış!

Ortaya atılan iddialara göre, yaşanan bu olaylardan sonra Acun Ilıcalı Hadise'yi O Ses Türkiye jüriliğinden çıkarmış ve yerine başka bir isimle anlaşmış. Peki yerine gelen sürpriz isim kim?

Aleyna Tilki O Ses Türkiye Jüri Koltuğunda!

Teşkilat'a Yeni Gelen Oyuncu Tüm Dengeyi Bozdu! Murat Yıldırım Dayanamayıp Diziden Ayrılabilir! Teşkilat'a Yeni Gelen Oyuncu Tüm Dengeyi Bozdu! Murat Yıldırım Dayanamayıp Diziden Ayrılabilir!

Hadise'nin programdan ayrılmasından sonra yerine Aleyna Tilki'nin yeni jüri olacağı öne sürüldü. Hadise ve Acun Ilıcalı cephesinden ise bu iddialara yanıt henüz gelmedi.