2022'de vizyona girecek dördüncü Thor filmi olan Thor: Love and Thunder'da yer alacağı açıklanan Russell Crowe'un filmdeki rolü belli oldu. Filmde küçük ama önemli bir rolü olduğunu kaydeden Crowe, canlandıracağı mitolojik karakteri duyurdu.

Hollywood'un sevilen isimlerinden olan Avustralyalı oyuncu Russell Crowe'un yeni Thor filmi Thor: Love and Thunder'da yer alacağının açıklanması hayranları sevindirdi. 2022'de vizyona girecek Thor: Love and Thunder filminde hanfi karakteri canlandıracağı merak edilen Russell Crowe, çok merak edilen soruyu yanıtladı. "Joy Breakfast with The Murphys" adlı podcast programına konuk olan 57 yaşındaki ünlü aktör, Thor filminde hangi rolle seyirci karşısına çıkacağını açıkladı.

Russell Crowe Zeus olacak!

Avustralyalı ünlü oyuncu, Marvel'ın merakla beklenen yeni Thr filminde Yunan tanrısı Zeus karakterine hayat vereceğini söyledi. Filmdeki karakteri için son kez bugün sete gideceğini kaydeden Crowe, "Bisikletime binip Disney-Fox stüdyolarının yolunu tutacağım. Size söyleyebilirim ki yaklaşık saat 9.15'te, yeni Thor filmindeki Zeus'u canlandıracağım, son kez" ifadelerini kullandı. Mart ayında filmde küçük bir rolle yer alacağını vurgulayan Avustralyalı ünlü oyuncu, "Çok eğlenceli olacak ama büyük bir şey beklemeyin, küçük bir rol" yorumunda bulunmuştu.

Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest

Chris Hemsworth ile Russell Crowe'un sahneleri merak ediliyor!

İskandinav mitolojisinden alınan Thor karakterine hayat veren Chris Hemsworth ile Yunan mitolojisinde Olimpos Dağı'nda oturan en güçlü tanrı figürü olan Zeus karakterini canlandıracak Russell Crowe'un karşılaşacak olması hayranları heyecanlandırıyor. Filmde farklı mitolojilerden gelen iki güçlü tanrıyı canlandıran Russell Crowe ile Chris Hemsworth'ün beraber görüneceği sahnelerde nasıl bir kimya yakalayacakları merak ediliyor. 

Filmde önemli oyuncular bulunuyor!

Yönetmenliğini Taika Waititi'nin üstlendiği Thor: Love and Thunder (Aşk ve Yıldırım) filmi 6 Mayıs 2022'de gösterime girecek. Filmin başrollerinde Chris Hemsworth, Natalie Portman ve Christian Bale yer alacak. Yönetmen Taika Waititi'nin de Korg karakterini canlandıracağı filmin kadrosunda Tessa Thompson, Karen Gillan, Matt Damon, Chris Pratt, Dave Bautistave Luke Hemsworth gibi isimler bulunuyor.