Magazinde Hadise ve Kaan Yıldırım şoku! Hadise ve Kaan Yıldırım ayrıldı! Son yaşanan olaylar sonrası Hadise ve Kaan Yıldırım çiftinin kavga ettiği, Hadise'nin eşyalarını toplayarak Murat Boz evine gittiği aktarılıyor!

Magazinde yılın olayında son perde! Hadise son haftalarda hakkında çıkan iddialar sonrası sevgilisi Kaan Yıldırım'dan destek mesajları almıştı! Ancak Hadise ve Kaan Yıldırım çiftinden üzücü haber geldiği aktarılıyor. Hadise ve Kaan Yıldırım çiftinin ayrıldığı konuşuluyor!

Hadise ve Kaan Yıldırım takibi bıraktı!

Burak Özçivit Katar’da Burak Özçivit Katar’da

Son olaylar sonrası Hadise ve Kaan Yıldırım çiftinin kavga ettikleri iddia edildi. Gelen seslerin çok sert olduğu ve Hadise'nin eşyalarını alarak Kaan Yıldırım evini terkettiği aktarılıyor. Kaan Yıldırım, gidersen geri dönemezsin dediği Hadise gider gitmez takibi bıraktığı, hemen ardından Hadise'nin de Kaan Yıldırım'ı takipten bıraktığı öğrenildi. Ancak Hadise ve Kaan Yıldırım çifti şu an fotoğrafları duruyor!

Hadise valizleriyle Murat Boz'un evinde!

Yaşanan gelişmeler sonrası çok üzgün olan Hadise, soluğu Murat Boz'un evinde aldığı öğrenildi. Valizleriyle Murat Boz'un evine gelen Hadise, zor günleri yakın arkadaşının evinde atlatacağı öğrenildi. Koronavirüs olan Murat Boz testinin negatif çıktığı ve Hadise ile evden uzun bir süre çıkmayacağı öğrenildi!

Kaan Yıldırım ve Hadise ayrıldı mı?

Son gelen bilgilere göre Hadise ve Kaan Yıldırım aşkı bitti! Hadise ve Kaan Yıldırım 2 gün uzun uzun konuşarak aşkı sonlandırma kararı aldı! Kaan Yıldırım ve Hadise bazen tartışmanın fitili ateşlense de iki medeni insan gibi ayrıldıkları aktarıldı!

Hadise ve Kaan Yıldırım aşkı bitmesinin ardından fotoğrafları ne zaman silecekleri merak ediliyor!