ATV’de merakla beklenen dizi Hakim, nihayet yayın hayatına başlıyor. Hakim dizisi oyuncuları da izleyenler tarafından yoğun şekilde aranıyor. O isimlerden biri de Hakim Metehan karakteri. Peki Hakim dizisi Metehan kimdir, gerçek adı ne? Hakim dizisi Metehan’ı kim oynuyor? Yağız Can Konyalı kimdir, kaç yaşında, sevgilisi kim?

Hakim Metehan Demirkıran kimdir, gerçek adı ne? Hakim dizisi Metehan karakterini canlandıran oyuncu merak ediliyor. Bu akşam ATV ekranlarında yayın hayatına başlamaya hazırlanan ve sezonun en iddialı yapımlarından biri olarak gösterilen Hakim dizisi ekran başında izleyenler tarafından merakla bekleniyor. Özellikle genç oyuncu kadrosu ile de dikkat çeken dizide karakterlere hayat veren oyuncular da aranıyor. O isimlerden biri de Hakim dizisi Metehan Demirkıran karakteri oldu. Peki Hakim Metehan kimdir, Gerçek adı ne? Hakim Metehan karakterini canlandıran oyuncu kim?

Hakim Metehan Demirkıran gerçek adı ne?

Hakim dizisinde mafya babası Azem Demirkıran’ın cezaevinde bulunan oğlu Metehan Demirkıran’a hayat veren oyuncu Yağız Can Konyal’dır.  Özellikle bizim hikaye dizisinde performansı ile dikkat çeken Yağızcan Konyalı'nın bu dizideki performansı heyecanla beklemektedir.

Hakim Metehan Demirkıran kimdir?

Hakim dizisinde Metehan Demirkıran karakteri mafya babası Azem Demirkıran'ın cezaevinde bulunan oğludur. Cezaevinden çıktıktan sonra aile içindeki tüm dengeleri değiştirecek olan Metehan, kardeşinin intikamını almayı kafasına koyar.

Yağızcan Konyalı kimdir, Kaç yaşında? Yağız Can Konyalı sevgilisi kim?

Yağızcan Konyalı 20 Eylül 1991 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Oyunculuk eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünde alan Yağızcan Can Konyalı, ilk kez 2006 yılında ilk aşk adlı sinema filminde kamera karşısına geçmiştir. Yağızcan Konyalı en çok Hazal Kaya ve Burak Deniz'in başrollerini paylaştığı bizim Hikaye adlı dizide dikkat çekmiştir. Bu dizide Rahmet Elibol karakterine hayat veren Yağızcan Konyalı, Arıza, Öyle Bir Geçer Zamanki, Ateş, Takım Mahalle Aşkına, Aşk Ağlatır. Erkek Severse, Adı Mutluluk ve Av gibi yapımlarda rol almıştır.

Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!

Yağız Can Konyalı sevgilisi kim?

Genç oyuncu Yağızcan Konyalı daha önce Aslı Melisa Uzun ve Hande Doğandemir gibi isimlerle anılmıştır. Ancak şu anda genç oyuncunun sevgilisi bulunmamaktadır.