Sen Çal Kapımı dizisinin yıldız isimleri Kerem Bursin ve Hande Erçel'in Maldiv tatillerinin arkasındaki gerçek ortaya çıktı! Tatili bedavaya getirmişler!

Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest

Fox'un eğlemceli romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı'nı başrol oyuncuları Kerem Bursin ve Hande Erçel arasındaki aşk haberleri son günlerde ivme kazanmıştı. İkili son haftalarda aralarındaki aşkı itiraf etti edecekler gibi davranışlar sergilemeye başlamıştı.

Kerem Bursin ve Hande Erçel önce birbirlerinin fotoğraflarına heyecanlandıran yorumlar yaparak aralarında aşk olduğu izlenimini göze sokmak istemişlerdi. Ardından da ikili aynı spor salonuna gitmiş çıkışta da muhabirlerin aşk sorularına "Konuşmaya gerek yok, açaklayacağız" yanıtını vererek adeta aşk gündemi için çabalamışlardı.

İkili daha önce aralarındaki aşk haberlerini her fırsatta yalanalayıp dalga geçerken son hafatlardaki bu tavırlarının arkasında reklam söylentileri çıkmıştı. Meğer ikili gerçekten de bedava reklam peşindeymiş.

BEDAVA MALDİV TATİLİ İÇİNMİŞ

İkilnin Maldiv'lerde tatil yağtığı ortaya çıkmıştı. Meğer her şey bu tatil içinmiş. Her şey Kerem Bursin ve Hande Erçel baş başa romantik Maldiv tatilinde haberleri için hazırlıkmış!

Kerem Bursin ve Hande Erçel tıpkı Serenay Sarıkaya gibi Maldiv'de bir otelin reklamı karşılığında bedava tatile gitmişler. Ünlülerin bu aralar sıklıkla başvurduğu bedavacılığa Kerem Bursin ve Hande Erçel'de katıldı. Hatta ikili romantik tatil haberleri sonrası ailelerini de yanlarına aldı! Bugün yayılan bir fotoğrafta Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel, eşi Caner Yıldırım ve kızları Mavi'de Maldivlere uçtuğu görüldü. 

İki ünlü oyuncu normalde sır gibi gittikleri yerleri saklarken bu sefer sosyal medyalarında kaldıkları oteli etiketleyerek reklam yaptı.