Teşkilat final yapıyor! Yayınlandığı her dönem reyting rekorları kıran Teşkilat dizisinden kötü haber geldi! TRT 1 ve Teşkilat dizisi arasında anlaşma ilan365 ulaştı! Reyting rekortmeni dizi Teşkilat final yapıyor!

Ekranların en sevilen dizileri arasında yer alan Teşkilat dizisi kısa sürede reytingleri uçurdu! Yayınlandığı pazar akşamları çok sevilen dizi Teşkilat final kararı geldi! Hem kanal hem yapımcı ortak kararıyla Teşkilat dizisi finale gidiyor! İşte Teşkilat dizisinden gelen o haber!

Teşkilat final yapıyor!

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…

Teşkilat final kararı aldı!

TRT 1 ve Tims B Productions arasında anlaşmaya göre Teşkilat dizisi 13 bölüm olarak anlaşma sağlamış. Hem hikaye hem proje 13 bölüm olarak ekrana gelip final yapacak. Ancak tarihin en yüksek reytingleri alan Teşkilat dizisi 13 bölüm sonra tekrar anlaşacak mı başka bir kanala mı geçecek henüz bilinmiyor. Ancak şu an izlenen Teşkilat dizisi hikayesi 13 bölüm sürecek. 

Teşkilat 2. sezon olacak mı?

TRT Teşkilat dizisinden bu reytingleri beklemiyordu. Uçan reytingler sonrası kanal ve yapımcı arasında 2. sezon görüşmeleri illaki olacak. Ancak Teşkilat dizisi isim olarak final yapıp Teşkilat 2 gibi bir sezonda olabilir. Şu an ekranlara gelen olay ve operasyon 13 bölüm sürecek. Teşkilat 2. sezon yine TRT 1'de mi olur başka bir kanala geçer mi bekleyip göreceğiz. Şu an için 2. sezon anlaşması yapılmadı ancak heran sözleşme imzalanabilir. Sözleşme imzalanır imzalanmaz yine sizlere ilk biz aktaracağız!

Teşkilat Mete ayrılıyor mu? Mesut Akusta diziden çıkacak mı?

Setten aldığımız bilgilere göre Teşkilat dizisinden Mete ayrılmıyor. Mesut Akusta karakterin hakkını muhteşem veriyor ve sezon sonuna kadar Teşkilat dizisinde kalacak. Teşkilat yeni sezon için  de anlaşmalar sağlanmadı ve bu oyuncularla devam edip etmeyeceği henüz bilinmiyor. Ancak bu hafta Mete karakteri ölmediğini ve diziye veda etmediğini sizlere aktaralım.