Hastane işçi alımı detayları gelmeye devam ediyor. Bu anlamda en az ilkokul mezunu olan adaylar arasından çeşitli kadrolara alımlar yapılacak. İşte İŞKUR hastane işçi alımı kadroları

Sağlık kuruluşlarına İŞKUR platformu üzerinden en az  ilkokul mezunu işçi ile en az  lise düzeyinde memur alımı yapılıyor. HASTA DANIŞMANI, HASTA KABUL KAYIT GÖREVLİSİ, HASTA BAKIMI TEKNİSYENİ ve HASTANE HİZMETLİSİ ALIMI kadrolarına dair en son detayları haberimizde sizler için veriyoruz.  Hastane çatısı altında çalışacak olan elemanların sağlamaları gereken ilk kalite alım işleminin uygulanacağı kadro türünün mesleki kalitesini sağlamaktadır. Bu alanda detaylı kadrolar amacıyla öğrenim koşulu talep edilirken birtakım kadrolar amacıylase öğrenim isteği talep edilmiyor.

Hastanelere İŞKUR kurumu üzerinden memur personel alımları yapılıyor. Pek çok sayıda kadro türünde oluşturulan eleman alım ilanlarında yer alan kadrolar, müracaat koşulları ilanlara İŞKUR üzerinden nasıl müracaat yapılacağını merak edenler için açıklıyoruz. 

Hastane Elaman Alımı Başvuru Koşulları Açıklandı

Hastane çatısı altında çalışacak olan elemanların sağlamaları gereken birinci şart alım işleminin gerçekleşeceği kadronun mesleki niteliklerini sağlayabilmeleridir. Hem de birtakım alanlar amacıyla öğrenim koşulu şartı belirtilirken, birtakım alanlar amacıyla ise öğrenim şartı belirtilmiyor. Dolayısıyla kadrodan kadroya bu hal değişkenlik gösteriyor. İŞKUR üzerinden şahıslar müracaat şartlarına sahip oldukları taktirde müracaat işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Başvurular İŞKUR şubelerinden yapılıyor.
Aynı vakitte vatandaşlardan tecrübe şartu ve yaş şartı gibi kriterlerde isteniyor. Bir başka mühim husus ise emniyet soruşturmasıdır. Kişilerin sicilinin temiz olması olabildiğince mühim bir ayrıntı olarak karşımıza çıkıyor.

İŞKUR'da Yayınlandı: Yüksek Maaşlı 40 Yaş Altı Bekçi Aranıyor! İŞKUR'da Yayınlandı: Yüksek Maaşlı 40 Yaş Altı Bekçi Aranıyor!

Hastane İşçi Alımı Başvuru Genel Koşulları Nelerdir?


- T.C. vatandaşı olmak gerekir

- Sıhhat kurumunda işlevini gerçekleştirmesine engel olacak bir sıhhat problemine sahip olmamak gerekir

- Full time çalışabilme koşuluna ayak uydurabilmek gerekir

- Kadronun ilanda belirtmiş bulunduğu mezuniyet koşuluna sahip olmak gerekir

- Kadronun tespit ettiği özel şartlara sahip olmak gerekir


HASTA DANIŞMANI ALIMI İÇİN TIKLAYINIZ

HASTA KABUL KAYIT GÖREVLİSİ ALIMI İÇİN TIKLAYINIZ
 
HASTA BAKIMI TEKNİSYENİ ALIMI İÇİN TIKLAYINIZ

HASTANE HİZMETLİSİ ALIMI İÇİN TIKLAYINIZ