Ekranların sevilen dizisi Hekimoğlu’nun 39. bölüm fragmanı yayınlandı.

Ekranların sevilen dizisi Hekimoğlu’nun 39.bölüm fragmanı yayınlandı. Hekimoğlu’nun bu bölümüne ait fragmanda Ateş aklanarak hastaneye geri dönüyor, ancak İpek’in gazabından kurtulmayı başaramıyor. Ekranların renkli yapımlarından biri olan Hekimoğlu’nun yeni bölümü 2 Mart Salı günü Kanal D’de yayınlanacak.

Hekimoğlu 39. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!Hekimoğlu 39. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Dizinin fragmanını izlemek için Hekimoğlu Youtube kanalını ziyaret edebilir veya Kanal D’nin internet sitesinde ilgili içeriğe ulaşabilirsiniz. Son bölümde heyecan tavan yapan dizide bu bölüm neler olacağı merak ediliyor. Özellikle dizinin sıkı takipçileri Hekimoğlu 39.bölüm fragmanı yayınlandı mı, dizinin son bölümünde neler olacak gibi soruların cevaplarını sıklıkla araştırma halindedir.

Bu bölümde Ateş, mahkeme sonucunda eski hayatına geri dönüş yapar. Ancak bu sırada İpek’in gazabından kurtulmayı başaramıyor. İpek tüm hafta boyunca Ateş’e nöbet veriyor. Diğer taraftan ise Zeynep, Emre ve Memoli Ateş geri döndüğünden dolayı bundan memnuniyet duyuyor. Ateş eski hayatına geri dönebilecek mi? İpek ile aralarında neler meydana gelecek? Tüm bu soruların cevaplarına yanıt almak isteyenlerin Salı akşamı 20’de Kanal D ekranlarının başında olması gerekiyor.

Hekimoğlu’nun Son Bölümünde Neler Olmuştu?


Her hafta heyecan dolu sahnelere sahip olan Hekimoğlu’nun son bölümü sürpriz bir şekilde sona ermişti. Bu nedenle diziyi yakından takip eden kişiler Hekimoğlu’nun yeni bölümünde neler olacak, Hekimoğlu’nda gelecek bölüm neler olacak gibi soruları sıklıkla yöneltmeye başladı.

Dizinin önceki bölümünde ise Komiser Mahir belli bir süredir Ateş’i hapse attırmak için sürdürmüş olduğu savaşın sonuna gelmişti. Mahkeme tarihi gelip çatarken, Ateş Hekimoğlu için 10 yıllık hapis cezası istenir. Çevresindekiler onu kurtarmak için çaba göstermeye devam ederken, Hekimoğlu ise hiç beklenmeyen bir hareket yaparak, bir rehabilitasyon merkezine yatar. Hekimoğlu’nun hapse girmekten kurtulup kurtulmadığı, Mahir’in Ateş’e karşı nasıl davrandığı gibi soruların cevapları önceki bölümde yanıtlanmıştı. Hekimoğlu 39.bölüm ise bu olayların nasıl devam edeceğini görmek açısından çeşitli gelişmelere sahip olacak gibi gözüküyor. Hekimoğlu bu akşam 20’de ekranlara gelecek.