Kanal D'de yayınlanan ekranların en kaliteli işlerinden olan Hekimoğlu dizisinin yeni bölümü şok uyandırdı. Hekimoğlu 45.

Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!
Kanal D'de yayınlanan ekranların en kaliteli işlerinden olan Hekimoğlu dizisinin yeni bölümü şok uyandırdı. Hekimoğlu 45. bölüm fragmanında da görünmeyen Emre yani Aytaç Şaşmaz nerede soruları diziden ayrıldı mı diye merak edildi. Ateş Emre'yi gerçekten kovdu mu?

Başrollerinden Timuçin Esen, Ebru Özkan, Okan Yalabık, Kaan Yıldırım, Damla Colbay ve Aytaç Şaşmaz'ın başrollerinde yer aldığı ABD ödüllü yapım ve gelmiş geçmiş en iyi diziler arasında gösterilen House dizisinden uyarlanan Hekimoğlu hayranları dijital yayın müjdesi beklerken Aytaç Şaşmaz'ın diziden ayrılmasıyla şok oldu!

Final bölümüne sayılı günleri kalan reyting kurbanı olan Hekimoğlu dizisinin dijital platforma geçebileceği müjdesi gelmiş ancak hala imza haberi gelmemişti. Hekimoğlu hayranları bu haberi beklerken 45. bölüm fragmanında Emre'nin olmadığını fark edip şok geçirdiler.

Aytaç Şaşmaz diziden ayrıldı mı?
Ancak dizinin hayranları şoka hazır olsun! Her ne kadar Aytaç Şaşmaz'ın şu an koronavirüs olduğu haberleri çıksada bu bölümler önceden çekiliyor. Emre karakteri senaryoya uygun bir şekilde dizi yok. Çünkü Ateş Hekimoğlu, Emre!yi kovuyor. Evet yanlış duymadınız! Ateş, Emre'yi kovuyor. Sezon sonu yaklaşan dizi orjinaline cesaretle uygun olarak gidiyor.

Dolapdere'nin istifasıyla dengesi tamamen bozulan Ateş sinirini Emre'den çıkarır ve iyice kendini kaybeder. Emre'yi kovan Ateş ilerleyen bölümlerde yalnız kalacaktır ve kendisine yeni bir ekip aramak zorunda kalacak. Tabi dizi devam ederse.

Ancak korkmayın. Eğer diziden ayrılma kararı almadı ve dizi devam ederse Aytaç Şaşmaz diziden ayrılmayacak. Ama seyirciyi büyük sürprizler bekleyecek.

House'da Neler Oluyordu?
Spoiler tarafına geçtiğimiz için sizi uyaralım. Neler olacağını öğrenmek istemeyenler şu anda okumayı bırakabilir. Son bir kaç bölümü kalan Hekimoğlu, House 3. sezon sonu olarak veda edecek. Peki House'da bu sezon nasıl bitiyor gelecek sezon nasıl başlıyordu?

House yani Ateş, Dolapdere'nin orjinalinde Foreman'ın istifası ile giderek kendini kaybeder. Önce Chase'i yani Emre'yi kovan Ateş daha sonra Cameron yani Zeynep'in de istifası ile tüm dengesini kaybedecektir. Yeni sezonda ise Ateş yeni ekibi için zorunlu bir seçme yapacaktır. Orjinalinde bir süre Nişantaşı, Dolapdere ve Zeynep pek fazla görülmeyecek ancak diziden ayrılmayacaklar. Hatta ilerleyen bölümlerde önce Dolapdere ardındaki sezon da ise Chase ekibe geri dönecektir.

Hastaneden ayrılan Ateş'in ekibi Ateş'ten gizli bir şekilde Ateş'e ders niteliğinde hastaneye geri dönerler. Ancak hepsi farklı departmanlara dağılır. Emre, Cerrahi bölüme geçerken, Zeynep Acil'e geçer. Dolapdere ise Ateş'e benzemesi nedeniyle gittiği her işte kovulunca İpek onu mecbur bırakacak bir teklifle Ateş'i yeni ekibinde kontrol etmesi için Dolapdere'yi Ateş'in yanına yeniden yerleştirir.

Eğer Hekimoğlu devam ederse ve birtakım seyircilerin yorumlarını kaale almazsa tıpkı ABD versiyonu gibi oldukça vurucu, anlamlı, eğlenceli ve Türk televizyon tarihinde olmayan çekimler izlettirecek ve adını altın harflerle yazdıracak.