Rol aldığı Alice Harikalar Diyarı'nda, Sweeney Todd, Charlie'nin Çikolata Fabrikası ve Büyük Balık gibi filmlerin yönetmen, olan Tim Burton ile ilişkisini 2014'te sonlandıran ünlü oyuncu Helena Bonham Carter, samimi itiraflarda bulundu. Tim Burton'dan ik

Beyaz Show TV8'e Geliyor! Acun Ilıcalı Detayları Açıkladı! Beyaz Show TV8'e Geliyor! Acun Ilıcalı Detayları Açıkladı!
Rol aldığı Alice Harikalar Diyarı'nda, Sweeney Todd, Charlie'nin Çikolata Fabrikası ve Büyük Balık gibi filmlerin yönetmen, olan Tim Burton ile ilişkisini 2014'te sonlandıran ünlü oyuncu Helena Bonham Carter, samimi itiraflarda bulundu. Tim Burton'dan iki çocuk dünyaya getiren ancak evlenmeyen Carter, Harper's Bazaar dergisi için bir yazı kaleme aldı. Eski sevgilisi olan ünlü yönetmen Tim Burton'ın kendisine evlilik teklif edeceğini zannettiği anısından bahsetti.


"Evlilik teklif alacağımı düşünerek ofise gittim"


Ünlü oyuncu Carter, söz konusu olayın, Tim Burton'ın yönetmenlik koltuğuna oturduğu Alice In Wonderland (Alice Harikalar Diyarında) adlı filmde yaşandığını kaydetti. Bu filmin çekimleri öncesinde yaşadığı bu olay karşısında çok heyecanlandığını belirten Helena Bonham Carter, olayı anlattı.Sevgilisi olan yönetmen Tim Burton'ın yanına gelip "Sana çok önemli bir sorum var" dediğini kaydeden Carter, bu durum karşısında heyecanlandığını söyledi. Zaten birlikte yaşadıkları için Tim Burton'ın kendisini ofise çağırmasını garip bulduğunu belirten Carter, bunun bir evlilik teklifi olabileceğinden şüphelendiğini kaydetti.


"Kesinlikle evlilik teklifinden daha iyiydi"


Sevgilisi Tim Burton'ın ofisine heyecan içinde gittiğini kaydeden ünlü oyuncu, durumun daha sonra açıklık kazandığını belirtti. Ünlü oyuncu, sevgilisinin kendisini çağırma sebebinin Alice Harikalar Diyarında oynayıp oynamayacağını öğrenmeye çalışması olduğunu söyledi. Ünlü oyuncu, sevgilisi Burton'un kendisine, "Filmde 'Red Queen' karakterini canlandırmak ister misin?" diye sorduğunu belirtti. Bu teklifi almış olmanın kendisini rahatlattığını aktaran Helena Bonham Carter, "Kesinlikle evlilik teklifinden daha iyiydi" dedi.