Bitcoin ve bu 3 altcoin Nisan ayında darmadağın olacak. Şoke eden açıklamalar her söylediği olan uzman tarafından yapıldı. Şoke eden yorumlar sonrası işte tüm detaylar...

Her söylediği olan uzman açıklama yaptı! Bitcoin ve bu 3 altcoin Nisan ayında darmadağın olacak. Capo adıyla anılan analist, 245.000 Twitter takipçisine çok önemli açıklamalarda bulundu. Bitcoin’in Nisan darmadağın olmasını beklediğini belirtti. Capo, BTC’nin 15 saatlik vakit diliminde dev bir simetrik üçgen modelinden düşmesini ve 20.000 ila 22.000 dolar arasında bir amaç fiyata ulaşmasını bekliyor. Analizi amacıyla Elliott Wave kuramını kullanan trader, Bitcoin’in ana direnç civarını 44.000 ila 45.000 dolar arasında işaret ediyor.

Bitcoin ve bu 3 altcoin Nisan ayında darmadağın olacak

Capo, BTC’nin sonrasında Ethereum (ETH)’a bakıyor. Trader, 2.000 dolar civarındaki desteği kırması halinde ETH amacıyla 1.100 ile 1.300 dolar arasında bir satın alma amacı saptadığını söylüyor. “ETH’nin orta aralığı, yüksek aralığın üzerindeki sapmadan sonra direnç vazifiyeti görüyor ve pivot tamamıyla kırılabilir. Düşük aralığın kırılması 1.100 – 1.300 dolar manasına geliyor. Düşüşte,” ifadelerini kullandı.


 

Gözden kaçırmayın

Atatürk Havalimanı İçin Skandal Bir İddia Daha! Erdoğan Neden Kendine Özel Bıraktı? Yeni Limanı Neden Kullanmıyor? Atatürk Havalimanı İçin Skandal Bir İddia Daha! Erdoğan Neden Kendine Özel Bıraktı? Yeni Limanı Neden Kullanmıyor?

Analist Terra, Fantom ve Cardano yorumları bomba 

Analizinde gelişen Capo, Terra (LUNA) amacıyla 40 ila 45 dolar arasında bir satın alma fiyatı hedeflediğini söyledi. Analist, Terra’nın bütün zamanların en yüksek düzeyi olan 104 doların üstüne çıkması halinde düşüş argümanının geçersiz olacağını söylüyor. Terra 93.79 dolardan prosedür görüyor.

Fantom (FTM)’a bakan Capo, FTM’nin yükseliş pazarı yapısının bundan sonra ayakta kalmaması ve Fantom’un son günlerde kısa süreli bir toparlanma yaşadığı gerçeği esasında düşmesini beklediğini söyledi. Boğa pazarı yapısının bozulduğunu, yukarıya yönlü düzeltici hareketin görülebileceğini aktardı. Önümüzdeki birkaç hafta içersinde 0.60 dolar beklentisinde olduğunu söyledi.  Fantom makale makalelırken 1.41 dolardan prosedür görüyor.

NOT: Haberimiz yatırım tavsiyesi değildir. Kişilerin kendi görüşleridir.