Hercai setinde neler oluyor? Önce Akın Akınözü şimdi de Emrullah Omay! Sette gerginlik yaşayan oyunculardan mafya hareketleri!

ATV'nin final yapacağı Hercai dizisi setinde oyuncular kendini oynadıkları rollere kaptırmaya devame diyor. İlk olarak dizinin başrolü Akın Akınözü sete geç gelmeleri nedeniyle uyarıldığı için karavanı dağıtıp yapım kordinatörünün üzerine yürümüştü. Şimdi de Emrullah Omay seti silahla bastı!

Hercai dizisinde oyunculuk yapan Emrullah Omay, gerginlik yaşadığı set ekibini silahla tedhdit etti. Emrullah Omay gece yarısı arkadaşları ile birlikte silahlı bir şekilde seti bastı ve göz dağı verdi!

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!

Hercai dizisi setinde akıl almaz olaylar. Final bölümü çekimleri sorunlu bir şekilde devame den dizide ardı ardına gerginlik haberi. Ancak bu sefer kendini aşan bir olay yaşandu.Dizide yardımcı oyunculuk yapan Emrullah Omay, arkadaşlarıyla birlikte sette silah çekti ve ekibi tehdit etti.

Emrullah Omay arkadaşları ile birlikte sete gidip arkadaşlarının oyuncularla fotoğraf çektirmesini istedi. Ancak en yoğun çekim saatlerinde bu istekleri geri çevrilince set ekibiyle tartışma yaşandı. Bunun üzerine Emrullah Omay, gece yarısı seti bastı.