Seksenler dizisine bomba transfer gerçekleşti. Mucize Doktor oyuncusu usta isim Seksenler dizisine dahil oldu. İşte detaylar..

Yapımcılığını Mint Yapım'ın üstlendiği ve yönetmen koltuğunda Bora Tekay'ın oturduğu TRT 1 ekranlarında yayınlanan Seksenler dizisinin 12 Nisan Pazartesi sezon finali yaptı. Geçtiğimiz ay kaybettiğimiz dizinin efsanevi oyuncusu Rasim Öztekin'in vefatı tüm Türkiye'yi derinden üzmüştü. Fehmi babalarını kaybeden dizi seti de bu zor durum karşısında toparlanmaya çalışıyordu.

Rasim Öztekin'in üzücü vedasından sonra dizinin akıbeti merak konusu oldu. Senaryonun nasıl ilerleyeceği ve yeni Fehmi karakterinin kim olacağı sorularına cevap aranılıyordu. Yapım ise bu durum karşısında karar vermekte zorlanıyordu.Senaryoda tamamen değişikliğe gitmek  zorunda kalan ve usta oyuncunun kaybına derinden üzülen, kadrosunda Özlem Türkad, Şoray Uzun, Ayşe Tolga, İrfan Kangı ve Özlem Tokaslan'ın yer aldığı Seksenler dizisi 12 Nisan Pazartesi bölümü ile sezon finali yaparak ekranlara bir müddet ara verdi.

Birol Güven Seksenler dizisinin yeni sezonunda yeni isimlerin geleceğini daha önceden duyurmuştu ve o isimler belli oldu. Önce ünlü futbolcu Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel TRT 1'in fenomen dizisi Seksenler dizisine dahil oldu. Zeynep Demirel ilk oyunculuk deneyimini Seksenler dizisi ile yaşayacak. Zeynep Demirel'in kadroya dahil olmasından sonra Mucize Doktor'dan dev transfer gerçekleşti. Usta oyuncu Reha Özcan Seksenler dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!

Reha Özcan Seksenler dizisinde!

Usta isim Reha Özcan Seksenler dizisinin kadrosunda dahil oldu. Birol Güven : "Çok değerli bir oyuncu kadrosuna sahip olan Seksenler'e Reha Özcan gibi usta bir oyuncunun da katılması gücümüze güç katacaktır" dedi.

Reha Özcan ise "1965 yılında doğmuş olmam nedeniyle seksenli ve doksanlı yıllar benim hayatımda çok önemli bir yer kaplıyor. Bu yılların hikayelerini anlatan Seksenler dizisine katıldığım için çok heyecanlıyım " ifadelerini kullandı.

 Seksenler dizisi yeni sezonunda daha yeni isim ekleyerek devam edecek. Genişleyen hikayesi ile ekranlarda yer alacak. Henüz yeni sezonuna ne zaman başlayacağı belli değil ama yaz sezonunda ekranlarda olması bekleniyor. Konu ile ilgili gelişmeler oldukça paylaşacağız.