Ünlü oyuncuların da zaman zaman konuk oyuncu olarak hikayeye dahil olması, sosyal medyada dizinin ön plana çıkmasını sağlayan başka bir ayrıntı oldu. Peki Hükümsüz dizisi bitti mi? Hükümsüz devam edecek mi? Flaş karar açıklandı! Detaylar haberimizde sizl

Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı... Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı...
Ünlü oyuncuların da zaman zaman konuk oyuncu olarak hikayeye dahil olması, sosyal medyada dizinin ön plana çıkmasını sağlayan başka bir ayrıntı oldu. Peki Hükümsüz dizisi bitti mi? Hükümsüz devam edecek mi? Flaş karar açıklandı! Detaylar haberimizde sizlerle...

Exxen platformunda yayın hayatını sürdüren Hükümsüz dizisinin ilk sezon çekimleri sona erdi. 10 Bölümlük ilk sezondan sonra ise ikinci sezonun gelip gelmeyeceği konusu sabırsızlıkla bekleniyor. Dizide Esma Öztürk olarak ekranlara gelen Burçin Terzioğlu, meraklı seyircilere umut ışığı yakıyor. Burçin Terzioğlu, yakın arkadaşı Sinem Kobal ile Etiler'de buluştu. Yakın bir arkadaşlarının doğum gerçekleştirmesi üzerine ziyarete giden ikili, kameralara yakalandı ve soruları cevaplandırdı. Diziseverlerin merakla beklediği "Hükümsüz bitti mi?" Devam edecek mi?" sorularının yanıtı da netleşti.

Burçin Terzioğlu'ndan Yeşil Işık! Hükümsüz Bitti mi?

Arkadaşını ziyarete gittiği esnada kameralara yakalanan Burçin Terzioğlu kendisine yöneltilen pandemi ile ilgili sorular üzerine, "İyi diyelim iyi olsundayız dünya olarak. Her gün sağlıklı olduğumuza şükrediyoruz, yapacak hiç bir şey yok. Bir an önce şu pandemi sürecinden kurtulmak istiyoruz. Şükür, iyiyiz ve sağlıklıyız" ifadelerini kullandı.

Exxen platformunda Hükümsüz isimli dizi ile tekrar setlere geri dönme kararı alan Burçin Terzioğlu, 10 bölüm çekim yaptıkları ve ara verdiklerini belirtti. Projenin devamı hususunda "Bakalım" ifadesini kullanan Terzioğlu, devamının da gelebileceğine değindi.

Hükümsüz dizisinin devamının gelebileceğine yönelik kısa bir bilgi de veren ama net birşey söylemeyen Burçin Terzioğlu, seyircilere de umut ışığını yakmış oldu. Hükümsüz dizisi kadrosunda Alican Yücesoy, Hande Doğandemir, İsmail Hacıoğlu gibi önemli oyuncular bir araya geldi.

Hükümsüz Dizisi Devam Edecek mi?

Acun Ilıcalı tarafından daha önceden duyurulan ve başrollerini Burçin Terzioğlu ile Alican Yücesoy'un paylaştığı Hükümsüz dizisi 11. bölümüyle Exxen platformunda seyirci karşısına geçti. Exxen Hükümsüz dizi yapımcılığını Ayla ve Müslüm gibi önemli projelerin yapımcısı Mustafa Uslu gerçekleştiriyor. Hükümsüz yönetmen koltuğunda ise Ömer Faruk Sorak oturuyor ve dizinin senaristliğini de Oğulcan Kırca, Mert Dikmen ve Fulya Özcan yapıyor.

Hükümsüz dizisi oyuncu kadrosunda Burçin Terzioğlu, Alican Yücesoy, Hande Doğandemir ve İsmail Hacıoğlu gibi önemli isimler yer alıyor. Günümüzde en çok dikkat çeken konulardan bir tanesi olan Kadına Şiddet Konusuna Hükümsüz dizisinde değinen yapım, yayınlandığı ilk günden itibaren büyük ilgi topladı. Dizinin sloganı "Engellenebilir Her Ölüm Cinayettir" şeklindedir. Sloganından da anlaşılacağı üzere dizide kadına şiddet konusu işleniyor. Hükümsüz dizisi çekimleri ise İzmir ilinde gerçekleştiriliyor.

Hükümsüz dizisinin devam edip etmeyecekği ile ilgili son açıklama Burçin Terzioğlu'ndan geldi. Terzioğlu'nun açıklamalarına göre Hükümsüz dizisinin çekimlerine ara verildi ve gelecek sezon çekimleri başlayacak.