Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedik ile şarkıcı İntizar'ın sevişme görüntüleri Türkiye'nin gündemine bomba gibi düşmüştü. Sosyal medyada tartışmalara neden olayda bazı kişiler kadın kadına sevişme durumuna dikkat çekerken bazıları da her

MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi! MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi!
Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedik ile şarkıcı İntizar'ın sevişme görüntüleri Türkiye'nin gündemine bomba gibi düşmüştü. Sosyal medyada tartışmalara neden olayda bazı kişiler kadın kadına sevişme durumuna dikkat çekerken bazıları da herkesin istediği hayatını yaşayabileceğini ve bu görüntüleri kimin yaydığının ortaya çıkarılması gerektiğini bildirmişti. Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından küplere binen Mustafa Ceceli, İntizar ile eski eşi Sinem Gedik hakkında sert açıklamalar yapmıştı. Oğlunun velayetini üzerine almak isteyen Ceceli, eşi ile İntizar'ın sevişme görüntüleriyle mahkemeye başvurmuştu.


"Mustafa Ceceli ve Alper G.'yi suçlamıştılar"


Şarkıcı İntizar ve Sinem Gedik ise mahrem görüntülerinin medyaya servis edilmesi nedeniyle Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvurmuştu. İntizar ile Sinem Gedik, özel hayatlarına müdahale edildiğini belirtmiş ve görüntülerin yayılmasından dolayı Mustafa Ceceli ve teknik servis müdürü Alper G.'yi suçlamıştı.Görüntüleri Mustafa Ceceli'nin yaydığı iddialarıyla ilgili yeterli kanıtların bulunamadığını bildiren savcılık, Mustafa Ceceli için takipsizlik kararına hükmetti. Olayda suçlu bulunan kişinin ise teknik servis müdürü Alper G. olduğu ifade edildi.

7 yıl 3 ay 15 gün hapis cezası!


Görüntülerin çekildiği gün internet bağlantısındaki bir problem nedeniyle Sinem Gedik’in davet üzerine teknik servis müdürü Alper G.'nin eve geldiği aktarıldı. Sinem Gedik ve İntizar Aslan arasındaki özel görüntülerin evdeki misafir odasında yerleştirilen kamerayla çekildiği hatırlatıldı.Bu özel görüntülerin Rusya merkezli bir internet sitesinin e-posta adresinden şarkıcı Mustafa Ceceli'ye yollandığı belirlendi. Görüntüleri yollayan kişinin ise teknik servis müdürü Alper G. olduğu kaydedildi. Bugün görülen karar duruşmasında mahkeme sanık Alper G. ile ilgili kararını verdi. Teknik servis müdürü Alper G., "özel hayata ilişkin görüntüleri ve sesleri hukuka aykırı olarak ifşa etmek" ve "özel hayatın gizliliğini ihlal" suçlarından 7 yıl 3 ay 15 gün hapis cezasına çarptırıldı.