Ünlü şarkıcı İrem Derici, bir dijital yayın platformunda oyunculuktan kendi hayatına ve sevdiği kentlere dair açıklamalarda bulundu. İrem Derici'nin en dikkat çeken açıklaması ise komedyen Cem Yılmaz ile ilgili yaptığı yorum oldu.

Ünlü şarkıcı İrem Derici dijital yayın platformu Bigo Live'da hayatı hakkında samimi itiraflarda bulundu. Yaptığı açıklamalar, aşkları ve söylemleriyle magazin dünyasının en popüler isimlerinden biri olan Derici, takipçilerinin sorularına cevap verdi. Hayatında sadece bir özür hakkı kalsa annesinden özür dileyeceğini kaydeden ünlü şarkıcı, kendisi gibi zor bir insanı yetiştirip büyütebildiği için annesine sonsuz bir borcu olduğunu dile getirdi. 

En sevdiği kentler!

Türkiye'deki en sevdiği kenti de açıklayan ünlü şarkıcı, bu soruya "Kesinlikle İstanbul" yanıtını verdi. Kaosu ve karmaşayı seven bir yapısı olduğunu kaydeden Derici, "kaosun başkenti" İstanbul'un kendi hayatının vazgeçilmez unsurlarından biri olduğunu aktardı. İstanbul'dan vazgeçmesinin mümkün olmadığını belirten ünlü şarkıcı, sevdiği diğer şehirlerin ise Bursa ve İzmir olduğunu dile getirdi. Ünlü şarkıcı, yurt dışında bulunan şehirlerden ise Paris, Barcelona ile Venedik'in kndisine yakın geldiğini söyledi.

Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti… Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti…

"Cem Yılmaz olmak istiyorum"

İrem Derici'nin en fazla dikkat çeken yorumu ise ünlü yönetmen Cem Yılmaz ile ilgili yaptığı açıklama oldu. Eğer reenkarnasyon varsa bundan sonraki hayatında Cem Yılmaz olmak istediğini kaydeden Derici, ünlü komedyene olan hayranlığını anlattı. Kendisini Cem Yılmaz'a çok yakın hissettiğini aktaran Derici, ünlü komedyenin çok farklı ve kendine özgü bir karizmasının olduğunu ifade etti.

"Brad Pitt çağırsa koşarım"

Öte yandan bazı filmler ve dizilerde rol almak için kendisine tekliflerin geldiğini kaydeden İrem Derici, "O kadar dallanıp budaklanıp yeteneğim olmayan alanlara bulaşmak istemem" yorumunda bulundu. İyi bir oyuncu olmadığını aktaran ünlü şarkıcı, botoksun hayatının bir parçası olduğunu ve bu nedenle de iyi oyunculuk yapamayacağını kaydetti. Tüm açıklamalarına rağmen Brad Pitt'ten oyunculuk teklifi gelmesi halinde koşa koşa gideceğini aktaran Derici, bu konularda büyük konuşmamak gerektiğini söyledi.