İş bankası hesabı olan kişiler için: Temassız Harcamaya 200 TL Hediye Edilecek!

İş Bankası mobil temassız ödemeye 200 TL maxipuan kazandıran kampanyasını duyurdu. 31 Aralık tarihine kadar geçerli olan kampanyadan faydalanmak isteyenlerin tek seferde yapacakları harcamalar dikkate alınacaktır. Bankaların harcadıkça kazandıran kampanyalarına bir yenisini daha ekleyen İş Bankası şubeye gitmeden mobil uygulama üzerinden 200 TL kazandırıyor. Kampanyaya katılmak isteyenleri mobil temassız ödeme yöntemini kullanarak alışveriş yapması gerekiyor. İŞcep ya da maximum mobil aracılığı ile kampanyaya katılım sağlanabilir. Tek seferde yapılacak 200 TL üzeri mobil ödeme harcamalara da %3 kazandırıyor. Bu da toplamda 200 TL'ye denk geliyor. 

Cumhurbaşkanından 1. gün sürprizi! Maaşlara yüzde 100 zam kesinleşti! Cumhurbaşkanından 1. gün sürprizi! Maaşlara yüzde 100 zam kesinleşti!

200 TL Kazan Kampanya Başvurusu

İŞcep mobil uygulama içinde yer alan “Kampanyalar” alanı altındaki ilgili kampanya bulunarak Katıl butonuna basmak yeterli oluyor. İş Bankası bankamatik kartları ya da maximum kartlar kampanya dönemi boyunca yapılacak harcamalara dahil ediliyor. Ticari kredi kartı sahipleri bu fırsattan yararlanamıyor. İŞcep uygulamasını kullanarak mobilya yoluyla temassız ödeme yapmak isteyenlerin Android versiyonu telefonlarda 5 ve üzerinde işletime sahip olması, NFC özelliği bulunması yeterlidir.

200 TL Kazan Kampanya Şartları

Uygulama içerisindeyken “Kartlar” kategorisine gelinir. “Mobil temassız ödeme” adımına geçilir. “Ödeme yap” kategorisi altında yer alan mobil temassız ödeme menüsü aktif hale getirilir. Var olan kart seçilir. Günlükler 5.000 TL'dir. Kazanılan maxipuanlar 5 Ocak 2023 tarihinde hesaba yüklenir. Kullanılmadığında 28 Şubat tarihinde hesaptan geri alınacaktır. Her müşteri kampanyadan bir kez faydalanabilir. En fazla 200 TL maxipuan kazanılır, puanlar nakite çevrilemez.