12 13 Mart İstanbul'da motor kurye yasağı var mı? İstanbul'da motosiklet yasağı ne zaman bitecek? Motokurye yasağı bitti mi 12 Mart 2022?

İstanbul'da devam eden yoğun kar yağışı önlemleri dolayısı ile motokurye yasağının devam edip etmediği merak ediliyor. İstanbul Valiliği İstanbul için yapılan kar yağışı uyarısı sonrasında Perşembe günü önemli önlemler almış motokuryelerin trafiğe çıkışını yasaklamasına. Özellikle 12 Mart Cumartesi günü İstanbul'da kar yağışının en yoğun olacağız gün olduğu açıklandı. Peki, İstanbul'da moto kurye yasağı devam ediyor mu? 12 Mart motosiklet ve motorlu kurye yasağı var mı?

İstanbul'da motosiklet ve motorlu kurye yasağı ne zaman bitecek? 12 13 Mart motokurye yasağı var mı bitti mi? İstanbul Valiliği tarafından alınan yasak kararları sonrasında moto kuryelik yapan vatandaşların trafiğe çıkması ve engellenmişti. Bu sabah saatlerinde İstanbul'da güneşli havayı gören vatandaşlar ise moto kurye yasağı kalktı mı sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Ancak İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem İmamoğlu Sabah saatlerinde bir son dakika açıklaması yaparak İstanbul'da bugün öğleden sonra en yoğun kar yağışının görüleceği ne duyurdu. Peki, İstanbul'da moto kurye yasağı ne zaman kalkacak? 12 13 Mart moto kurye yasağı devam ediyor mu?

istanbulda-motokurye-yasagi-ne-zaman-bitecek-12-13-mart-istanbulda-motosiklet-yasagi-bitti-mi-de-2

Cüzdanında Akbank kartı olanlara yeni haber! Son dakika açıklama yapıldı! Cüzdanında Akbank kartı olanlara yeni haber! Son dakika açıklama yapıldı!

İstanbul'da 12 Mart moto kurye yasağı devam ediyor mu?

İstanbul Valiliği tarafından 10 Mart Perşembe günü alınan önlemlere göre İstanbul'da motosiklet, scooter ve motor trafiğe çıkan satışı yasaklandı. İstanbul Valiliği, ikinci bir duyuruya kadar trafikte motosiklet kullanmanın yasak olduğunu belirtirken Henüz yeni bir duyuru yapılmadı. İstanbul'da moto kurye yasağı hem trafik yoğunluğunun oluşmaması hem de moto kuryelerin can güvenliği için alınmıştı.

İstanbul'da motor kurye yasağı ne zaman bitecek?

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya motokurye yasağı için kinci bir duyuruyu beklemek gerektiğini bildirmişti. 11 Mart cuma akşamı itibarı ile başlayan moto kurye yasağı Hint kaldırılmadı. Olumsuz hava koşullarının İstanbul'da devam etmesi nedeniyle Yasaklarda devam ederken 14 Mart pazartesi günü yeni bir duyuru yapılması ve yasakların kaldırılması bekleniyor.