Pinhani'nin hiçbir ücret almadan kendisine verdiği "Dünya'dan Uzak" şarkısıyla ilgili gelen eleştirilere kulak asmadığını kaydeden İzzet Yıldızhan, şarkının sahiplerinin kendisine bu izni verdiğini hatırlattı. Ünlü sanatçı Yıldızhan, David Beckham'ın oğul

oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım

Ünlü türkücü İzzet Yıldızhan, yayınladığı son şarkısı olan "Dünya'dan Uzak" ile son zamanların en dikkat çeken isimlerinden biri oldu. Pinhani grubunun çok sevilen şarkısını yeniden yorumlayan Yıldızhan, grubun hayranlarının tepkisini çekti. Kuruçeşme'de objektiflere yansıyan ünlü sanatçı, basın mensuplarının sorularına yanıt verdi. Gelen eleştirirlere kulak asmadığını belirten İzzet Yıldızhan, şarkıyı yorumlama iznini verenlerin bizzat şarkının sahibi olan Pinhani grubu olduğunu hatırlattı. "Dünya'dan Uzak" şarkısıyla ilgili olumlu olduğu kadar olumsuz eleştiri de aldığını kaydeden Yıldızhan, "İyi ya da kötü ne yaparsanız yapın, eleştirenler çıkacaktır" ifadelerini kullandı. 

"Pinhani benden hiç para istemedi"

Şarkıyı ilk duyduğu zaman çok sevdiğini kaydeden kaydeden ünlü sanatçı, içine sinmeyen şarkıları okumadığını belirtti. Gelen olumsuz eleştirilere rağmen şarkıyı seslendirmesinden dolayı oldukça mutlu olduğunu söyledi. Bu dönemde herkesin en küçük bir yardım için para istediğini vurgulayan İzzet yıldızhan, Pinhani'nin kendisinden tek kuruş bile istemediğini kaydetti. Yıldızhan, kendisine yardımcı olan Pinhani'nin solisti Sinan Kaynakçı hakkında "harika bir insan" yorumunu yaptı.

"David Beckham kendisini kanıtladı ama beni de yabana atmayın"

Çocuklarının dünyaca ünlü emekli İngiliz futbolcu David Beckham ile kıyaslanmasıyla ilgili de yorum yapmadan geçmeyen Yıldızhan, sosyal medyada karşılaştığı komik yorumlardan bahsetti.

Kendisi ile çocuklarının verdiği fotoğraf hakkında gelen "Diyarbeckham" ya da "İzzet Beckham" gibi yorumların kahkaha atmasına sebep olduğunu kaydeden ünlü sanatçı, "Bence benim oğulların David Beckham'ın çocuklarından çok daha yakışıklı" yoruunu yaptı. David Beckham'ın dünyaca kabul edilen ve başarısını kanıtlmış bir futbolcu olduğunu aktaran Yıldızhan, "İzzet Yıldızhan'ı da yabana atmayın. David Beckham'ın 4 çocuğu var ama benim 9 tane var" dedi.