Daha önce pandemiden dolayı birkaç defa gösterimi ertelenen 25'inci James Bond filmi olan No Time No Die filminin 8 Ekim'de gösterime gireceği açıklandı. Gösterişli galaların rafa kaldırıldığı salgın döneminde askıya alınan film öncesi eğlenceleri canland

Pandemi nedeniyle sinemaların kapanması ve ödül törenlerinin seyircisiz gerçekleştirilmesi nedeniyle gösterişli galalar rafa kaldırılmıştı. James Bond'un 25'inci filmi olan birçok kez pandemi nedeniyle ertelenen No Time To Die (Ölmek İçin Zaman Yok) filmi ise bu ihtişamlı galaları geri getirmeyi hedefliyor. Cary Fukunaga'nın yönetmenlik koltuğunda oturduğu ve müziklerini Hans Zimmer'in yaptığı No Time To Die filminin vizyon tarihi merak konusu oldu. Filmin galasının 8 Ekim’de İngiltere'de yapılmasının planlandığı aktarıldı. 

Pandemi nedeniyle uykuya dalan ihtişamlı galalar döneminin No Time To Die filmiyle geri döneceği kaydedildi. Gelen bilgilere göre 8 Ekim'de yapılması planlanan gala için 10 milyon sterlin (yaklaşık 111 milyon TL) bütçenin ayrılacağı öğrenildi. Salgının bitişinin kutlanacağı gala töreninin duyurusunu filmin yapımcıları ile Metro-Goldwyn-Mayer (MGM) şirketi duyurdu. İngiltere'deki Wembley Stadyumu'nda yapılması planlanan gala töreninin Los Angeles'ta bulunan Staples Center'da da düzenlenebileceği ifade edildi. 

Daniel Craig'in son James Bond filmi olacak!

Serinin 25'inci filmi olan No Time To Die için bir kırmızı halı geçidi düzenlemek isteyen yapımcılar, filmin başrolleri olan Daniel Craig ile Ana de Armas'ı kırmızı halıda yürürken görmek istediklerini bildirdi. Sonbahar aylarında salgının zayıflayacağını tahmin ettiklerini belirten yapımcılar, bunun için 8 Ekim tarihini seçtiklerini kaydetti. Son James Bond filmi olan Spectre için 2015'te British Museum'da devasa bir parti düzenlenmişti. No Time To Die filminin rol alacağı son James Bond filmi olacağını açıklayan Daniel Craig'in açıklamasının ardından filme gösterilen ilgi arttı. 

Filmin kadrosu

oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım

Daniel Craig ile Ana de Armas'ın başrolünde oynayacağı No Time To Die (Ölmek İçin Zaman Yok) filminin yönetmenlik koltuğunda Cary Fukunaga oturuyor. Senaryosunu yönetmen Fukunaga ile birlikte Phoebe Waller-Bridge, Neal Purvis, Scott Z. Burns ve Robert Wade'ın kaleme aldığı filmin 8 Ekim 2021'de vizyona gireceği tahmin edliyor. Koronavirüs salını nedeniyle daha önce de birkaç defa gösterimi ertelenen filmde Rami Malek, Ralph Fiennes, Naomie Harris, Ben Whishaw ve Léa Seydoux gibi isimler yer alıyor.