Eski beyzbol oyuncusu olan Alex Rodriguez ile yaptıkları ortak açıklamayla ayrıldıklarını duyuran ünlü şarkıcı Lopez, magazin dünyasında yeniden gündeme oturmuştu. Lopez'in ismini vermeyen bir arkadaşı, People dergisine verdiği demeçte ikilinin gerçek ayr

Magazin dünyası, ünlü şarkıcı Jennifer Lopez'in nişanlısı Alex Rodriguez'den (45) ayrılmasıyla çalkalanıyor. Önceki hafta ayrılıklarını resmen açıklayan ikilinin gerçek ayrılma nedeniyle ilgili birçok iddia öne sürülüyor. 51 yaşındaki şarkıcı Lopez'in ayrılık kararı alması hakkında People dergisine demeç veren bir arkadaşı, ayrılığın gerçek sebebini anlattı. Lopez ile eski sevgilisi olan Rodriguez'in bazı güven problemleri nedeniyle bazı tartışmalar yaşadığını belirten kaynak, ayrılığın asıl sebebinin "güven problemi" olduğunu söyledi.

"Jennifer bir hayli mutsuzdu"

Jennifer Lopez'in, eski bir beyzbol oyuncusu olan Alex Rodriguez'den soğuduğunu kaydeden kaynak, "Aldatmanın olup olmaması önemli değil ancak Jennifer'ın aldatılma korkusu taşıdığına şüphe yok" ifadelerini kullandı. Arkadaşı Jennifer Lopez'in son zamanlarda bir hayli mutsuz olduğuna dikkat çeken kaynak, ikilinin arkadaş kalmayı sürdüreceğini ancak ilişkilerinin asla eskisi gibi olmayacağını öne sürdü.

"Onu en çok mutlu eden şey çocukları"

Ünlü şarkıcının oturup ağlayacak türde bir insan olmadığını belirten Jennifer Lopez'in arkadaşı, onu en çok mutlu eden şeyin çocukları olduğunu dile getirdi. Ünlü şarkıcı Lopez, 2004 ile 2014 arasında evli kaldığı Marc Anthony'den Max ve Emme adında 13 yaşındaki ikizleri bulunuyor. 

Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti… Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti…

İkilinin daha önce de evlilikler yapmıştı!

Lopez ve Rodriguez yaptıkları ortak açıklamada "kendileri için bundan sonra arkadaş kalmanın sevgili olmaktan daha iyi olacağına kanaat getirdiklerini" bildirmişti. Alex Rodriguez'in de 2002 ile 2008 yılları arasında evli kaldığı Cynthia Scurtis'ten iki kızı var. Jennifer Lopez ise daha önce Ojani Noa (1997-1998), Cris Judd (2001-2003) ve Marc Anthony ile (2004-2014) evlilik yapmıştı.