Fenerbahçe yeni teknik direktörü Jorge Jesus geliyor! Jorge Jesus bugün İstanbul'da olacak. Fenerbahçe başkanı Ali Koç'un 3 sezon anlaşmaya vardığı Jorge Jesus saat kaçta? Hangi havalimanına inecek merak ediliyor. İşte Jorge Jesus'un tüm geliş saati ve hikayesi.

Fenerbahçe yeni teknik direktörü Jorge Jesus'a kavuşuyor. İsmail Kartal yönetiminde muhteşem bir futbol oynayan ve 15 maç yenilgi yüzü görmeyen Fenerbahçe'de İsmail Kartal ayrılmış yerine Jorge Jesus ile sözleşme imzalanmıştı. Ali Koç ve yönetimi müthiş bir video hazırlığında Jorge Jesus resmi olarak duyuracak. Fenerbahçe taraftarı ise Jorge Jesus ne zaman, saat kaçta İstanbul'da olacak sorusuna cevap arıyor!

Jorge Jesus saat kaçta gelecek?

Beşiktaş, Atletico Madrid'i 2-0 Yenerek Hazırlık Maçında Galibiyetle Ayrıldı Beşiktaş, Atletico Madrid'i 2-0 Yenerek Hazırlık Maçında Galibiyetle Ayrıldı

Fenerbahçe teknik direktörü Jorge Jesus'un 22 sularında İstanbul'da olacağı öğrenildi. Jorge Jesus 31 Mayıs 2022 salı gecesi 22'de Türkiye'ye gelecek.

Jorge Jesus hangi havalimanına inecek?

İstanbul'da Sabiha Gökçen ve İstanbul Havalimanı bulunmasıyla Fenerbahçe taraftarı Jorge Jesus'u karşılamak istiyor. Jorge Jesus geleceği havalimanı son dakika belli oldu! Fenerbahçe yeni teknik direktörü Jorge Jesus Sabiha Gökçen Havalimanında ineceği öğrenildi.

Jorge Jesus ne zaman geliyor?

Son Dakika Fenerbahçe teknik direktörü Jorge Jesus 31 mayıs salı akşamı Türkiye'de